Meklēt
 

LMT turpina pieaugt apgrozījums un investīcijas 5G


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
19
OKT
2018
2018. gada deviņos mēnešos Latvijas Mobilā Telefona (LMT) apgrozījums sasniedza 157 miljonus eiro – par 6 % vairāk nekā šajā periodā 2017. gadā. Pieslēgumu skaits šī gada septembrī sasniedza 1,3 miljonus.
 

LMT izaugsmi veicina arvien augošais pieprasījums pēc mobilā interneta pieslēgumiem gan mājās, gan darbā, kur līdz šim tradicionāli izmantots fiksētais internets.  Lai to nodrošinātu, tiek palielināta mobilo sakaru tīkla kapacitāte, un šogad tīkla un pakalpojumu attīstībā LMT investēs vairāk nekā 20 miljonus eiro. Tāpat turpinās gatavošanās darbi jaunās mobilo sakaru paaudzes 5G tīkla ieviešanai –  LMT uzstādījis jau vairāk nekā 100 darbam 5G gatavas bāzes stacijas. Septembrī starptautiskā foruma “5G Techritory” laikā LMT sadarbībā ar tīkla infrastruktūras ražotāju Nokia un tehnoloģiju kompāniju Intel demonstrēja testa 5G tīklu, sasniedzot datu pārraides ātrumu 1,4 Gbps un reakcijas laiku tikai - 4 ms.


“Ar 4G esam vieni no pašiem labākajiem pasaulē gan pēc mobilā interneta pieejamības, gan pēc vidējā mobilā interneta patēriņa, ko Latvijas iedzīvotāji ikdienā izmanto. Tas ir pārliecinošs pamats, ka būsim līderi arī ar 5G. LMT mērķis ir nodrošināt maksimālu gatavību 5G prototīklu ieviešanai jau 2019. gadā, tiklīdz būs pieejamas 5G gala iekārtas patērētājiem,” apliecina Juris Binde, LMT prezidents.


2018. gada deviņos mēnešos augusi arī LMT rentabilitāte jeb EBITDA*, tā šajā periodā sasniedza 50 miljonus eiro – par 3,7 % vairāk nekā iepriekšējā gada pirmajos trīs ceturkšņos.


* EBITDA — peļņa pirms procentu, nodokļu, nolietojuma un amortizācijas atskaitījumiem.

PAR LMT
LMT ir pieslēgumu skaita, apgrozījuma un tīkla pārklājuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko klientu apkalpošanas tīklu. Kā inovāciju līderis tirgū, LMT jau šobrīd klientiem piedāvā pilna spektra, augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus — balss sakarus, ātrgaitas mobilo internetu bez apjoma ierobežojumiem, kā arī mobilo televīziju LMT Straume un LMT Mājas viedtelevīziju.


MEDIJU TELPA
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!