Attālināta konfigurēšana un satura aizsardzība
Risinājums vienkāršai un efektīvai Tava uzņēmuma mobilo iekārtu pārvaldībai, centralizētai konfigurāciju izplatīšanai, kā arī liegumu uzstādīšanai, ierobežojot piekļuvi lietotnēm un mājaslapām, kas nav saistītas ar tiešo darba pienākumu veikšanu.

3 labi iemesli, kāpēc izvēlēties Mobilo iekārtu pārvaldības risinājumu

Attālināta uzstādījumu izplatīšana
Taviem darbiniekiem retāk nāksies lūgt IT speciālista palīdzību –  uzstādījumu konfigurāciju visās uzņēmuma iekārtās, jaunu lietotņu izplatīšanu un esošo atjaunināšanu var veikt attālināti.
Piekļuve tikai atļautam saturam
Nekā lieka un nesaistīta ar tiešo darba pienākumu veikšanu! Ja viedtālrunis vai planšete paredzēta konkrētiem darba uzdevumiem, nosaki atļautās lietotnes un interneta lapas.
Nozaudētu iekārtu satura dzēšana
Lai viedtālruņa pazušanas gadījumā biznesa sarakste, piekļuve bankas kontiem, personiskās fotogrāfijas u.tml. nenonāktu svešās rokās, Tev ir iespēja nekavējoties attālināti izdzēst visu saturu un bloķēt iekārtu.
 
BIROJA DARBINIEKIEM
  • Nozaudētas iekārtas atrašana, satura dzēšana no tās
  • Kontaktu kopēšana (back-up)
  • Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru
Ja ar viedtālruni vai planšeti piekļūsti konfidenciālai informācijai, piem., biznesa sarakstei e-pastā, klientu kontaktinformācijai, bankas kontiem u.tml.

2 00 €/mēn.
 
Saistītie pakalpojumi
Internets telefonā Bizness vienmēr kabatā
Internets biznesam Jauniem apgriezieniem Tavā uzņēmumā
Mobilais Wi-Fi Brīvība strādāt visur
Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!