Meklēt
 

MOBILO IEKĀRTU PĀRVALDĪBA

Risinājums vienkāršai un efektīvai Tava uzņēmuma mobilo iekārtu pārvaldībai, centralizētai konfigurāciju izplatīšanai, kā arī liegumu uzstādīšanai, ierobežojot piekļuvi lietotnēm un mājaslapām, kas nav saistītas ar tiešo darba pienākumu veikšanu.

PLAŠS IEKĀRTU ATBALSTS 
                                  
 

IESPĒJAS

Mobilās ierīces atrašanās vietas noteikšanas pielietojums
 • Nozaudēšanas gadījumā var noteikt iekārtas atrašanās vietu
 • Ienākot iepriekš noteiktā teritorijā, var automātiski ieslēgt vai atslēgt kādu telefona funkciju, piem., kameru
 • Likumā noteiktajā kārtībā un ar ierīces lietotāja atļauju var sekot mobilās ierīces kustībai dienas laikā

Attālinātas konfigurēšanas iespējas
 • Lietotņu centralizēta izplatīšana, versiju kontrole, atjauninājumu veikšana
 • Atļauto un aizliegto lietotņu noteikšana, aizsardzība pret ļaunprātīgām programmatūrām (malware)
 • Jaunu konfigurāciju izplatīšana un esošo uzturēšana, piemēram, Wi-Fi, VPN, APN konfigurācijas, e-pasta servera piekļuves informācija un drošības sertifikāti
 • Aizliegums lietotājiem mainīt uzstādījumus iekārtā
 • Attālināta pieslēgšanās un ekrāna kontrole mobilajām ierīcēm, kas analogas datoru videi

Biznesa un privātās informācijas aizsardzības iespējas
 • Nozaudēšanas gadījumā var attālināti izdzēst iekārtas atmiņu
 • Iespēja attālināti visām iekārtām uzstādīt mobilās ierīces piekļuves kodu
 • Kontaktu „back-up” kopēšana
 • Iekārtas atmiņas šifrēšana
 • Iespēja pilnībā nodalīt privāto no biznesa informācijas, izveidojot konteinerizētu (sandbox) vidi mobilajā ierīcē

KĀ SĀKT LIETOT

Testa periods
Lai noskaidrotu, kā Tavam uzņēmumam noderēs Mobilo iekārtu pārvaldība, piesakies bezmaksas testam tepat mājaslapā vai pie sava LMT klientu konsultanta. LMT speciālists ierīkos pakalpojumu un palīdzēs veikt konfigurācijas.

Līgums un ierīkošana
Kad būsi pārliecinājies par Mobilo iekārtu pārvaldības noderīgumu, noslēgsim līgumu par pakalpojumu. Lūdzu, iepazīsties ar noteikumiem!
Ierīkošanā ietilpst risinājuma instalācija, instrukcija par priekšdarbu veikšanu (firewall konfigurācija utt.), apmācība diviem IT administratoriem, palīdzība ar pirmās konfigurācijas izveidi un dokumentācija.

Izvēlies piemērotāko risinājumu!
 • LMT MĀKONĪ
Visērtāk risinājumu glabāt LMT mākonī, jo tad netiek noslogoti Tava uzņēmuma serveri un IT cilvēki. Mēs gādāsim par uzturēšanu, bet Tavs uzņēmums ērti pārvaldīs mobilās iekārtas īpašā interneta vietnē.
Ierīkošanas maksa 240.00 €    

 • TAVĀ SERVERĪ
Ja Tavam uzņēmuma ir savs IT nodrošinājums, risinājums var mājot uzņēma serveros. Tādā gadījumā par sistēmas uzturēšanu un mobilo iekārtu pārvaldību rūpēsies Tava uzņēmuma speciālisti.
Ierīkošanas maksa 1800.00 €

IZMAKSAS

Abonēšanas maksa 2.00 €/mēn. par vienu iekārtu.

SVARĪGI ZINĀT

 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko šī pakalpojuma ietvaros kā pārzinis veic Famoc Software Ltd un pats LMT klients (juridiskā persona, kas lieto šo pakalpojumu), lūgums iepazīties ar konkrēto pārziņu sniegto datu apstrādes pārskatu. Šie pārziņi patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma MOBILO IEKĀRTU PĀRVALDĪBA ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī atrašanās vietas dati. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!