Meklēt
 

LMT Tavam biznesam

Izstāsti savas vēlmes! Mēs ieteiksim Tev labāko un izstrādāsim atbilstošāko piedāvājumu Tava uzņēmuma vajadzībām. Jo sadarbība sākas ar sarunu.
Atstāj savu informāciju, un mēs ar Tevi sazināsimies
Lūdzu, ievadi uzņēmuma nosaukumu
Lūdzu, ievadi kontakttālruni
Lūdzu, uzraksti īsumā par pakalpojumiem un jautājumiem, kas Tevi interesē
* Obligāti aizpildāmie lauki

6 iemesli, kāpēc izvēlēties LMT
ico
Praktiski risinājumi biznesam
Mēs radām pakalpojumus, balstoties reālās klientu vajadzībās, piemēram, Darbalaika uzskaites sistēma, Mobilais kases aparāts, Dronu pilotu apmācību programma, Zvanu pārvaldnieks un citi risinājumi.
ico
Uzticams sadarbības partneris
Mēs nodrošinām augstākos informācijas drošības un datu aizsardzības standartus, kā arī iestājamies par godīgu un ētisku komercpraksi – caurspīdīgumu visās sadarbības jomās.
ico
Tehnoloģiju līderis
Izstrādājam digitālos risinājumus dronu, viedpilsētu un viedo sensoru jomā. Attīstām inovatīvus projektus ar augstu pievienoto vērtību. Kopā ar MikroTik esam radījuši 5G rūteri.
ico
Vide uzņēmēju izaugsmei
Regulāri organizējam un aicinām uzņēmējus dalīties pieredzē dažādos pasākumos – Tehnoloģiju dienās, Grāmatu rītos, Biznesa brokastīs, konferencēs un citos notikumos.
ico
Augsti apkalpošanas standarti
Nodrošinām individuālu pieeju, iedziļinoties klienta jautājumos. Esam sasniedzami vairāk nekā 50 klientu centros un 11 biznesa klientu centros visā Latvijā. Piedāvājam arī ērtas pašapkalpošanās iespējas Mans LMT.
ico
Plašs iekārtu klāsts
LMT e-veikalā atradīsi telefonus, datorus, viedpalīgus un daudzas citas iekārtas, kas palīdzēs biznesa mērķu sasniegšanā. Nodrošinām bezmaksas piegādi visā Latvijā, izdevīgu bezprocentu nomaksu un Atvērto līgumu, kā arī iekārtu apdrošināšanu.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!