Paplašini savu skatu

Baudi plašāku skatu ar Galaxy A8 Infinity Display. Viedtālruņa neatkārtojamais ekrāns, kas sniedzas no vienas malas uz otru, paver jaunu skatu, no kura nevar novērst ne acu.
 

Perfektām pašbildēm

Fotografējot ar divu lēcu priekšējo kameru, pievieno savām pašbildēm sajūtas un jautrību ar Rediģējamā fokusa režīmu. Tas ļaus pielāgot Bokeh jeb fona izplūduma efektu, lai Tu un Tavi draugi izceltos. Vēlāk vari arī pielāgot fotogrāfijas fokusu. Pirms fotomirkļa uzņemšanas ieslēdz arī Sejas attēla uzlabošanas efektu vēl lieliskākām pašbildēm un kopbildēm.
IMG
 

Fotografē jebkurā gaismā

Pat esot tumsā vai vājā apgaismojumā, ar Galaxy A8 aizmugurējo kameru Tu vari uzņemt skaidrus fotoattēlus. Kamerai ir gaišāks F1.7 objektīvs, 1.12 µm lieli pikseļi un lielāks 1/2.8” sensors, kas iepludina vairāk gaismas un ļauj radīt izteiksmīgākas un detalizētākas fotogrāfijas.

Ūdens un putekļu izturība

Ja vēlies viedtālruni, kas darbojas jebkur, kur dzīve aizved, ar Galaxy A8 vari būt drošs. Tas ir aprīkots ar IP68 klases* standartam atbilstošu ūdens un putekļu izturību, lai nedz šļaksti, nedz lietus Tevi nespētu apturēt.**
* Ūdensizturības novērtējums veikts pārbaudē ar iegremdēšanu saldūdenī līdz pat 1,5 m dziļumam līdz pat 30 minūtēm. Lai pagarinātu ierīces mūžu, pēc iegremdēšanas vai apšļakstīšanas noskalo to ar tīru ūdeni un noslauki ar mikrošķiedras drānu.

** Galaxy A8 IP68 novērtējums nepasargā no stipra lietus un spēcīgiem šļakstiem.

Ērta Wi-Fi tīkla pārvaldība

Ar pielāgojamo Galaxy A8 telefonā esošo Wi-Fi pārvaldību bez piepūles ierobežo mobilo datu lietojumu un akumulatora darbības ilgumu. Tas atcerēsies, kur pēdējo reizi pieslēdzies Wi-Fi tīklam, un automātiski ar to savienos, kad būsi tīkla tuvumā. Kad pamet tīkla uztveršanas diapazonu, tas automātiski izslēdzas, lai netērētu akumulatora darbības ilgumu.*
* Wi-Fi savienojums un ātrums var atšķirties atkarībā no izmantošanas apstākļiem.
IMG
 

Dari vairāk un uzglabā vairāk

Ar Galaxy A8 4GB RAM atmiņu* iespējams bez aizķeršanās darboties ar vairākām programmām vienlaicīgi vai spēlēt spēles. Galaxy A8 atbalsta divu SIM karšu funkcionalitāti** un tā atmiņu iespējams paplašināt līdz pat 256GB ar microSD karti.
* Pieejamais RAM un uzglabāšanas specifikācijas var atšķirties atkarībā no valsts un reģiona.
** Divu SIM karšu funkcionalitātes pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts un/vai operatora.
IMG
 

Rīkojies jau tagad!

...un esi viens no pirmajiem, kas sauks šo izcilnieku par savu!
Iegādāties
 
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!