Meklēt
 Viedais liecinieks automašīnā

70mai M500 ir vairāk nekā ceļu vērojošs video reģistrators. Tas aptver 170 grādu skata leņķi, iemūžinot ceļmalā un mašīnas sānos notiekošo. Turklāt video tiek ierakstīts 2592x1944 pikseļu izšķirtspējā, kas ir 2,5 reizes augstāka nekā Full HD standarts, un sarūpē izcilas kvalitātes materiālu arī naktī. Tas iespējams pateicoties HDR attēlveidošanas tehnoloģijām un F2.0 lielai apertūrai, kas uzņem vairāk gaismas. Kamera arī automātiski pielāgo kontrastu, padarot objektus detalizētākus. Video reģistratora fiksēto materiālu reālā laikā var skatīties viedtelefona ekrānā, un tas arī ar balss paziņojumu brīdina lietotāju, ja stāvlaukumā automašīna pēkšņi sakustējusies vai saņēmusi triecienu. Šādos brīžos reģistrators automātiski uzsāk ierakstīt apkārt notiekošo. Kamera arī spēj cauru diennakti filmēt apkārt notiekošo un pati samontēt paātrinātu materiālu, kurā 30 minūšu notikumi iekļauti 1 minūtes video. 

Videoreģistrators 70mai M500 32GB

MODELIS: M50032G

Viedais liecinieks automašīnā

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
4.45 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
106.61 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
106.62Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.02.2023.
Apraksts

70mai M500 ir vairāk nekā ceļu vērojošs video reģistrators. Tas aptver 170 grādu skata leņķi, iemūžinot ceļmalā un mašīnas sānos notiekošo. Turklāt video tiek ierakstīts 2592x1944 pikseļu izšķirtspējā, kas ir 2,5 reizes augstāka nekā Full HD standarts, un sarūpē izcilas kvalitātes materiālu arī naktī. Tas iespējams pateicoties HDR attēlveidošanas tehnoloģijām un F2.0 lielai apertūrai, kas uzņem vairāk gaismas. Kamera arī automātiski pielāgo kontrastu, padarot objektus detalizētākus. Video reģistratora fiksēto materiālu reālā laikā var skatīties viedtelefona ekrānā, un tas arī ar balss paziņojumu brīdina lietotāju, ja stāvlaukumā automašīna pēkšņi sakustējusies vai saņēmusi triecienu. Šādos brīžos reģistrators automātiski uzsāk ierakstīt apkārt notiekošo. Kamera arī spēj cauru diennakti filmēt apkārt notiekošo un pati samontēt paātrinātu materiālu, kurā 30 minūšu notikumi iekļauti 1 minūtes video. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!