Meklēt
 Augstākā līmeņa daudzveidība

Lai kur Tu dotos, ņem augstvērtīgu mūzikas skanējumu sev līdzi! Pārnēsājamā skaļruņa Roam precīzās akustikas tehnoloģijas apveltījušas to ar tik izjustu un dzidru skanējumu, kāds parasti piemīt krietni lielākām skandām. Turklāt Trueplay sistēma automātiski pielāgojas apkārtējās vides trokšņiem un mūzikas žanram. Roam aprīkots gan ar Bluetooth, gan Wi-Fi, kas ļauj to savienot ar plašo Sonos stacionāro skaļruņu ekosistēmu un straumēt mūziku bez viedtālruņa palīdzības. Plaukstas izmēra ierīce pēc ieslēgšanas pati izveido savienojumu ar piesaistīto viedierīci, tādēļ Tev atliek gādāt tikai par atskaņojamo saturu. Ūdensdrošais Roam ir piemērots lietošanai dabā, turklāt ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 stundām. Un pieskārieni nav nepieciešami, jo skanda saprot balss komandas!

Sonos Roam

MODELIS: ROAM1R21BLK

Augstākā līmeņa daudzveidība

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
4.88 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
116.99 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
116.99Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Lai kur Tu dotos, ņem augstvērtīgu mūzikas skanējumu sev līdzi! Pārnēsājamā skaļruņa Roam precīzās akustikas tehnoloģijas apveltījušas to ar tik izjustu un dzidru skanējumu, kāds parasti piemīt krietni lielākām skandām. Turklāt Trueplay sistēma automātiski pielāgojas apkārtējās vides trokšņiem un mūzikas žanram. Roam aprīkots gan ar Bluetooth, gan Wi-Fi, kas ļauj to savienot ar plašo Sonos stacionāro skaļruņu ekosistēmu un straumēt mūziku bez viedtālruņa palīdzības. Plaukstas izmēra ierīce pēc ieslēgšanas pati izveido savienojumu ar piesaistīto viedierīci, tādēļ Tev atliek gādāt tikai par atskaņojamo saturu. Ūdensdrošais Roam ir piemērots lietošanai dabā, turklāt ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 stundām. Un pieskārieni nav nepieciešami, jo skanda saprot balss komandas!Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!