Gudra un eleganta skaņa jūsu televizoram.

Viedais Sonos Beam stereo skaļrunis uzlabos ne tikai jūsu televizora skaņu, bet padarīs filmu un mūzikas klausīšanās pieredzi neticami ērtu. Uzstādīšanai nepieciešami tikai 2 vadi – strāvas padevei un HDMI savienojums televizoram. Pievienojiet Beam mājas Wi-Fi tīklam un izbaudiet mūziku, audio grāmatas un radio no vairāk kā 80 pieejamajiem straumēšanas servisiem. Wi-Fi savienojums ļauj savienot Beam arī ar citiem Sonos produktiem, izveidojot augstas kvalitātes mājas kinozāli bez liekiem vadiem. Elegantais dizains un kompaktais izmērs derēs teju ikvienam interjeram un televizora izmēram, savukārt Sonos aplikācija un AirPlay 2 savienojums iekārtas vadību padarīs pieejamu katram ģimenes loceklim.

Sonos Beam

MODELIS: BEAM1EU1BLK

IESKATIES!
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Gudra un eleganta skaņa jūsu televizoram.

 
IESKATIES!
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
13.74 €/mēn.* Iepriekš 15.46 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
329.76 €**** Iepriekš 371.07 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.04.2020.
Iekārtas apraksts

Viedais Sonos Beam stereo skaļrunis uzlabos ne tikai jūsu televizora skaņu, bet padarīs filmu un mūzikas klausīšanās pieredzi neticami ērtu. Uzstādīšanai nepieciešami tikai 2 vadi – strāvas padevei un HDMI savienojums televizoram. Pievienojiet Beam mājas Wi-Fi tīklam un izbaudiet mūziku, audio grāmatas un radio no vairāk kā 80 pieejamajiem straumēšanas servisiem. Wi-Fi savienojums ļauj savienot Beam arī ar citiem Sonos produktiem, izveidojot augstas kvalitātes mājas kinozāli bez liekiem vadiem. Elegantais dizains un kompaktais izmērs derēs teju ikvienam interjeram un televizora izmēram, savukārt Sonos aplikācija un AirPlay 2 savienojums iekārtas vadību padarīs pieejamu katram ģimenes loceklim.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!