• Autorizēties
 • Meklēt
     Maksimuma maksimums

  Uzņem ierasti gludos GoPro video ar nesatricināmu Max HyperSmooth attēla stabilizācijas sistēmu vai iemūžini savus piedzīvojumus 360 grādu ierakstā – tagad tas ir iespējams labākā kvalitātē nekā jebkad iepriekš! Gan uz sauszemes, gan gaisā, gan ūdenstilpnē, jo izturīgā kamera darbojas pat 5 metrus zem ūdens. Izvēlies kādu no četrām lēcām – šauro, lineāro, plato vai Max SuperView – padarot ierakstu interesantāku un uzmanību piesaistošāku, vai arī radi prātu kutinošus video, mainot ieraksta ātrumu ar Max TimeWarp. Vizuālās atmiņas bagātinās kvalitatīvs audioieraksts, jo Max skaņu ieraksta veseli seši iebūvētie mikrofoni, kas veido 360 grādos ieskaujošu skaņu.

  GoPro MAX

  MODELIS: CHDHZ-201-RW

  Maksimuma maksimums

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  18.22 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  437.20  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.10.2022.
  Apraksts

  Uzņem ierasti gludos GoPro video ar nesatricināmu Max HyperSmooth attēla stabilizācijas sistēmu vai iemūžini savus piedzīvojumus 360 grādu ierakstā – tagad tas ir iespējams labākā kvalitātē nekā jebkad iepriekš! Gan uz sauszemes, gan gaisā, gan ūdenstilpnē, jo izturīgā kamera darbojas pat 5 metrus zem ūdens. Izvēlies kādu no četrām lēcām – šauro, lineāro, plato vai Max SuperView – padarot ierakstu interesantāku un uzmanību piesaistošāku, vai arī radi prātu kutinošus video, mainot ieraksta ātrumu ar Max TimeWarp. Vizuālās atmiņas bagātinās kvalitatīvs audioieraksts, jo Max skaņu ieraksta veseli seši iebūvētie mikrofoni, kas veido 360 grādos ieskaujošu skaņu.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!