Meklēt
 Efektīvākiem treniņiem

Uzlabo savu treniņu rezultātus ar Fitbit viedpulksteni Versa 4! Ļoti vieglais, plānais digitālais personīgais treneris atpazīst vairāk nekā 40 sporta veidus un precīzi mēra Tavu sniegumu. Tas seko līdzi pulsam, skābekļa piesātinājumam asinīs, elpošanas biežumam, kā arī brīdina par neregulāru sirdsdarbību. Verse 4 mēra miegu 10 svarīgos parametros, palīdzot piemeklēt piemērotāko diennakts režīmu, lai ķermenis būtu enerģiskāks un prāts labākā noskaņojumā. Pulkstenis arī atgādina ik pa laikam izkustēties un sniedz iespēju samaksāt par pirkumiem veikalā ar bezkontakta maksājuma lietotni. Ja izvēlēsies Premium abonementu, tad Daily Readiness funkcija ik dienu izvērtēs Tava ķermeņa gatavību treniņiem un ieteiks piemērotākos. Verse 4 ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām.

Fitbit Versa 4

MODELIS: FB523BKBK

Efektīvākiem treniņiem

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
7.89 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
189.26 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
189.26


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Uzlabo savu treniņu rezultātus ar Fitbit viedpulksteni Versa 4! Ļoti vieglais, plānais digitālais personīgais treneris atpazīst vairāk nekā 40 sporta veidus un precīzi mēra Tavu sniegumu. Tas seko līdzi pulsam, skābekļa piesātinājumam asinīs, elpošanas biežumam, kā arī brīdina par neregulāru sirdsdarbību. Verse 4 mēra miegu 10 svarīgos parametros, palīdzot piemeklēt piemērotāko diennakts režīmu, lai ķermenis būtu enerģiskāks un prāts labākā noskaņojumā. Pulkstenis arī atgādina ik pa laikam izkustēties un sniedz iespēju samaksāt par pirkumiem veikalā ar bezkontakta maksājuma lietotni. Ja izvēlēsies Premium abonementu, tad Daily Readiness funkcija ik dienu izvērtēs Tava ķermeņa gatavību treniņiem un ieteiks piemērotākos. Verse 4 ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!