Meklēt
 Attēls pāri visam

Drona izvēle nu kļuvusi pavisam vienkārša, jo jaunais Mavic 3 pārspēj priekšgājējus itin visā. Tā būtībā ir lidojoša videokamera, kas ar vienu uzlādi spēj pavadīt gaisā līdz 46 minūtēm. Fotografēšanai un filmēšanai Mavic 3 izmanto profesionāļu līmeņa 4/3 CMOS Hasselblad kameru, lai uzņemtu izcili kvalitatīvus 5.1K izšķirtspējas materiālus vai 4K ar 120 kadriem sekundē. Ikoniskais zviedru uzņēmums šo duālo kameru izgatavoja tieši šim bezpilota lidaparātam, apveltot to ar spēju uzņemt 20 MP fotogrāfijas, HDR atbalstu, lielu attēla sensoru labāku materiālu veidošanai vāja apgaismojuma apstākļos un 28x hibrīda tālummaiņu. Fly More Combo komplektā saņemsi vēl 2 rezerves baterijas, lādēšanas staciju, somu un vienu ND filtru komplektu, kas paplašinās pieejamo filmēšanas scenāriju klāstu.

DJI Mavic 3 Fly More Combo

MODELIS: CP.MA.00000452

Attēls pāri visam

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
96.39 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
2313.22 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
2313.23Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 13.06.2023.
Apraksts

Drona izvēle nu kļuvusi pavisam vienkārša, jo jaunais Mavic 3 pārspēj priekšgājējus itin visā. Tā būtībā ir lidojoša videokamera, kas ar vienu uzlādi spēj pavadīt gaisā līdz 46 minūtēm. Fotografēšanai un filmēšanai Mavic 3 izmanto profesionāļu līmeņa 4/3 CMOS Hasselblad kameru, lai uzņemtu izcili kvalitatīvus 5.1K izšķirtspējas materiālus vai 4K ar 120 kadriem sekundē. Ikoniskais zviedru uzņēmums šo duālo kameru izgatavoja tieši šim bezpilota lidaparātam, apveltot to ar spēju uzņemt 20 MP fotogrāfijas, HDR atbalstu, lielu attēla sensoru labāku materiālu veidošanai vāja apgaismojuma apstākļos un 28x hibrīda tālummaiņu. Fly More Combo komplektā saņemsi vēl 2 rezerves baterijas, lādēšanas staciju, somu un vienu ND filtru komplektu, kas paplašinās pieejamo filmēšanas scenāriju klāstu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!