Meklēt
 Televīzijas skatītāja izpalīgs

Tālvadības pults misija ir atvieglot skatītājam vēlamā satura sameklēšanu. Apple TV vadības rīks to dara nevainojami. Tā skārienpaliktnis ļauj precīzi un ātri pārvietoties izvēlnē, pāršķirstīt filmu sarakstus un ar apļveida žestu palīdzību nonākt līdz izvēlētajai vietai katrā konkrētajā raidījumā. Balss vadības cienītājiem pieejams labi iepazītais Apple asistents Siri, kas saprot lietotāja teikto tikpat labi kā iPhone tālrunī. 66 gramus vieglajā pultī iebūvēta baterija, ko var ātri uzlādēt caur USB-C pieslēgvietu. 

Apple TV Remote (2022)

MODELIS: MNC83ZM/A

Televīzijas skatītāja izpalīgs

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
2.38 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
57.02 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
57.03Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.04.2023.
Apraksts

Tālvadības pults misija ir atvieglot skatītājam vēlamā satura sameklēšanu. Apple TV vadības rīks to dara nevainojami. Tā skārienpaliktnis ļauj precīzi un ātri pārvietoties izvēlnē, pāršķirstīt filmu sarakstus un ar apļveida žestu palīdzību nonākt līdz izvēlētajai vietai katrā konkrētajā raidījumā. Balss vadības cienītājiem pieejams labi iepazītais Apple asistents Siri, kas saprot lietotāja teikto tikpat labi kā iPhone tālrunī. 66 gramus vieglajā pultī iebūvēta baterija, ko var ātri uzlādēt caur USB-C pieslēgvietu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!