Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Vai ārzemēs varēšu lietot savu LMT pieslēgumu?
Jā, tomēr pārliecinies, vai mobilie sakari ir pieejami valstī, uz kuru plāno doties, un tavs telefons darbosies šajā valstī.
Vai ārzemēs varēšu lietot to pašu telefonu, ko Latvijā?
Ārzemēs vairumā gadījumu tu vari izmantot tādus pašus telefonus kā LMT tīklā, ja vien tavs telefons var darboties Tarifu kalkulatorā pie operatora norādītajā tīkla tehnoloģijā. Piemēram, ASV un Japānā tev būs nepieciešams telefons, kas darbojas 4G/5G tīklā un atbalsta VoLTE tehnoloģiju, lai varētu zvanīt.
Kā telefonu sagatavot ceļojumam?
Pirms dodies uz ārzemēm, iepazīsties ar sakaru tīkla izvēles iespējām, ko piedāvā tavs telefons, un pārliecinies, ka izmanto automātisko tīkla izvēles režīmu – tad vairumā gadījumu telefons pieslēgsies LMT draudzīgajam tīklam, kas apzīmēts ar smaidiņa simbolu :-)
Ja tīklu izvēlēsies manuāli, var gadīties, ka tas būs jāveic vairākkārt.

Pārliecinies, vai tavs telefons atbalsta VoLTE tehnoloģiju, vai telefonā ir aktivizēta VoLTE un tev ir pēcapmaksas tarifu plāns. Tas nepieciešams, lai zvanītu, izmantojot VoLTE.
Kā rīkoties, ja ārzemēs telefons tomēr nedarbojas?
Vispirms izslēdz un ieslēdz telefonu (vai ieslēdz un izslēdz lidojuma režīmu) – vairumā gadījumu šāda vienkārša metode visu atrisina. Ja tas tomēr nepalīdz, pārbaudi telefona uzstādījumos, vai ir izvēlēts automātiskais tīkla izvēles režīms.

Iespējams, tu atrodies valstī, kurā ir slēgti 2G/3G sakaru tīkli un tavs telefons neatbalsta jaunākās tehnoloģijas (4G/5G/VoLTE). Jautājumu gadījumā sazinies ar LMT.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!