Ceļojot vai atrodoties ārzemēs


Kas ir LMT draudzīgie tīkli un kādēļ tos izvēlēties?
LMT draudzīgie tīkli ir Tava iespēja ārvalstīs ietaupīt par sarunām – valstīs, kurās tiek piedāvāta šāda iespēja, iesakām izvēlēties tos mobilo sakaru tīklus, kas apzīmēti ar smaidiņa simbolu :-)
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā ietaupīt, atrodoties ārvalstīs?
Pārliecinies, ka automātiskā tīklu izvēles režīma gadījumā Tu lieto LMT draudzīgo tīklu, kas apzīmēts ar smaidiņa simbolu, kā arī izmanto atzvanu.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā informāciju par tarifiem ārvalstīs var saņemt redzes invalīdi?
I un II grupas redzes invalīdiem, reģistrējoties ārvalstu operatora tīklā, piedāvājam iespēju saņemt informāciju par tarifiem telefoniski – mēs piezvanīsim no plkst. 8.00 līdz 22.00 pēc vietējā laika konkrētajā valstī. Par šiem zvaniem NAV JĀMAKSĀ!
Šādu iespēju var pieslēgt jebkurā LMT klientu centrā, uzrādot invalīda apliecību.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā izvēlēties mobilo sakaru tīklu?
Ieslēdzot telefonu LMT tīkla pārklājuma zonā, telefona ekrānā parādīsies kāds no LMT tīkla nosaukumiem, piemēram, LMT 3G vai LMT.
Tas nozīmē, ka telefons veic sakaru tīkla meklēšanu un LMT tīkla izvēli, lai veiksmīgi piereģistrētos sakaru tīklā. LMT sakaru tīkls ir Tavs “mājas” operatora tīkls.

Atrodoties ārvalstīs, telefons veic līdzīgas darbības, LMT tīkla vietā izvēloties vai Tev piedāvājot izvēlēties citu sakaru tīklu.
Pievērs uzmanību!
  • Pierobežas rajonos ir iespējama vairāku valstu sakaru tīklu klātbūtne.
  • Sakaru tīkla izvēli vai nomaiņu vari veikt tikai telefona gaidīšanas režīmā, bet ne sarunas laikā.
  • Tīkla izvēles iestatījumi dažādos telefonu modeļos var atšķirties, tādēļ iesakām ielūkoties telefona lietošanas pamācībā.
Tu vari izvēlēties tīklus automātiski vai manuāli, tomēr iesakām izmantot automātisko režīmu. Tas ir paredzēts, lai Tavs telefons nodrošinātu pastāvīgu tīkla pārklājumu attiecīgajā valstī un izvēlētos LMT draudzīgos tīklus.  

Manuālo režīmu var izmantot, ja telefons neizvēlas vajadzīgo tīklu automātiski. Ja izvēlēsies tīklu manuāli, var gadīties, ka telefons “neatcerēsies” izvēlēto tīklu un izvēle būs jāveic vairākkārt. Kad Tavs telefons ir sekmīgi piereģistrējies ārvalstu operatora sakaru tīklā, atkarībā no modeļa mobilā telefona ekrānā parādīsies izvēlētā tīkla nosaukums vai kods.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
Kā rīkoties, ja ārvalstīs tiek nozaudēts vai nozagts telefons ar SIM karti?
Ja ārvalstīs tiek nozaudēts vai nozagts telefons, nekavējoties (jebkurā diennakts laikā) sazinies ar mums pa tālruni +371 2931 9911 vai raksti e-pastu uz info@lmt.lv.
Atceries, ka zādzības gadījumā ir jāinformē policija!

Ja kāds Tavu telefonu izmanto ļaunprātīgi, Tavs rēķins aug, Tev nezinot. :( Tādēļ aicinām paziņot par telefona nozaudēšanu pēc iespējas ātrāk.

Atgriežoties Latvijā, nāc uz tuvāko LMT klientu centru – izsniegsim Tev jaunu SIM karti.
Dalīties ar saiti
  Kopēt
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!