Meklēt
 Jaudīgs internets visai mājai

Mikrotik augstākās klases mājas rūteris ir apveltīts ar visu nepieciešamo, lai uzturētu jaudīgāku un ātrāku interneta pieslēgumu nekā vidusmēra mājsaimniecībai nepieciešams. Tam ir moderns 1,8 GHz četrkodolu ARM centrālais procesors un pietiekami daudz atmiņas, lai bez grūtībām tiktu galā ar ugunsmūra uzturēšanu, datu šifrēšanu, vairākiem VPN tuneļiem un citiem uzdevumiem. Atkarībā no vispārējiem iestatījumiem, AX sērijas rūteri piedāvā līdz pat 40% lielāku ātrumu 5 GHz un līdz pat 90% lielāku ātrumu 2,4 GHz frekvencē. Turklāt iekārtā iestrādāta ātra USB 3 pieslēgvieta informācijas noglabāšanai vai papildu LTE modema pieslēgšanai. Pieejami arī 4 Gigabit Ethernet porti un īpaši ātra 2,5 gigabitu ligzda.

MikroTik hAP ax³

MODELIS: C53UiG+5HPaxD2HPaxD

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Jaudīgs internets visai mājai

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
5.48 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
131.40 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
131.41Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.06.2023.
Apraksts

Mikrotik augstākās klases mājas rūteris ir apveltīts ar visu nepieciešamo, lai uzturētu jaudīgāku un ātrāku interneta pieslēgumu nekā vidusmēra mājsaimniecībai nepieciešams. Tam ir moderns 1,8 GHz četrkodolu ARM centrālais procesors un pietiekami daudz atmiņas, lai bez grūtībām tiktu galā ar ugunsmūra uzturēšanu, datu šifrēšanu, vairākiem VPN tuneļiem un citiem uzdevumiem. Atkarībā no vispārējiem iestatījumiem, AX sērijas rūteri piedāvā līdz pat 40% lielāku ātrumu 5 GHz un līdz pat 90% lielāku ātrumu 2,4 GHz frekvencē. Turklāt iekārtā iestrādāta ātra USB 3 pieslēgvieta informācijas noglabāšanai vai papildu LTE modema pieslēgšanai. Pieejami arī 4 Gigabit Ethernet porti un īpaši ātra 2,5 gigabitu ligzda.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!