Meklēt
 Divu joslu maršrutētājs

Pirmais MikroTik SOHO maršrutētājs mājas un mazo biroju vajadzībām, kas piedāvā dual-band Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu. Divi neatkarīgi WLAN interfeisi vienlaikus strādā attiecīgi 2,4 GHz b/g/n un 5 GHz a/n/ac režīmos, nodrošinot kvalitatīvu bezvadu tīkla darbību. Divas joslas ir īpaši noderīgas situācijās, kad maršrutētājam pieslēdzas vairāk nekā 10 lietotāji. Aktīvākie var pāriet uz 5 GHz frekvenci, iegūstot ātrāku datu pārraidi un atbrīvojot 2,4 GHz joslu kolēģiem vai citiem mājiniekiem.

MikroTik RB952Ui-5ac2nD

MODELIS: RB952Ui-5ac2nD

Divu joslu maršrutētājs

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
1.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
37.20Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 07.07.2022.
Apraksts

Pirmais MikroTik SOHO maršrutētājs mājas un mazo biroju vajadzībām, kas piedāvā dual-band Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu. Divi neatkarīgi WLAN interfeisi vienlaikus strādā attiecīgi 2,4 GHz b/g/n un 5 GHz a/n/ac režīmos, nodrošinot kvalitatīvu bezvadu tīkla darbību. Divas joslas ir īpaši noderīgas situācijās, kad maršrutētājam pieslēdzas vairāk nekā 10 lietotāji. Aktīvākie var pāriet uz 5 GHz frekvenci, iegūstot ātrāku datu pārraidi un atbrīvojot 2,4 GHz joslu kolēģiem vai citiem mājiniekiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!