Meklēt
 Pieskatīts internets

Pārraidot datus ar ātrumu līdz 1,2 gigabitiem sekundē, Huawei rūteris AX2 gādā par maksimāli gludu augstas izšķirtspējas video straumēšanu, tiešsaistes datorspēļu spēlēšanu un apjomīgu darba failu apmaiņu. Rūteris automātiski pārslēdzas starp 5GHz un 2.4 GHz frekvencēm, lai nemitīgi uzturētu stabilu un maksimāli ātru pieslēgumu katrai pievienotajai ierīcei. Lielākās ēkās vairākus rūterus var saslēgt vienotā tīklā un viedierīces automātiski pārslēgsies uz tuvāko raidītāju ar spēcīgāko signālu. AX2 arī piedāvā vērienīgas interneta pārvaldīšanas iespējas. Huawei AI Life mobilajā lietotnē iespējams slēgt piekļuvi nepiemērotām vietnēm, noteikt tīmekļa lietošanas laika ierobežojumu katrai ierīcei un piešķirt atsevišķu piekļuvi viesiem.

Huawei WiFi AX2

MODELIS: 53039063

Pieskatīts internets

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
1.90 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
45.45 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
45.46Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Pārraidot datus ar ātrumu līdz 1,2 gigabitiem sekundē, Huawei rūteris AX2 gādā par maksimāli gludu augstas izšķirtspējas video straumēšanu, tiešsaistes datorspēļu spēlēšanu un apjomīgu darba failu apmaiņu. Rūteris automātiski pārslēdzas starp 5GHz un 2.4 GHz frekvencēm, lai nemitīgi uzturētu stabilu un maksimāli ātru pieslēgumu katrai pievienotajai ierīcei. Lielākās ēkās vairākus rūterus var saslēgt vienotā tīklā un viedierīces automātiski pārslēgsies uz tuvāko raidītāju ar spēcīgāko signālu. AX2 arī piedāvā vērienīgas interneta pārvaldīšanas iespējas. Huawei AI Life mobilajā lietotnē iespējams slēgt piekļuvi nepiemērotām vietnēm, noteikt tīmekļa lietošanas laika ierobežojumu katrai ierīcei un piešķirt atsevišķu piekļuvi viesiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!