Meklēt
 

Mobilais kases aparāts

Viss nepieciešamais darījumu reģistrēšanai – kase, maksājumu karšu terminālis, svītrkodu lasītājs un čeku printeris – kompaktā un mobilā iekārtā. Iekļauta arī automātiska kases žurnāla aizpildīšana, ērta preču sortimenta un atlaižu pārvaldība, kā arī pārdošanas analītika.

   Toreiz
Tagad   
   Atpakaļ
Atpakaļ   
Priekšrocības
Mūsdienīgs risinājums
Mūsdienīgs risinājums
Integrēts maksājumu karšu terminālis ātrai un precīzai pirkumu noformēšanai. Izdevīga karšu maksājumu apstrāde – jāmaksā tikai tad, kad ir darījums. Ieņēmumi uzņēmuma bankas kontā, kā arī Revolut, Paysera vai citas maksājumu iestādes kontā – divu darbdienu laikā.
Populārākie maksājumu veidi
                          
Skaidra nauda | Maksājumu kartes | Norēķini ar viedtālruni vai viedpulksteni | Dāvanu kartes
Ērta pārvaldība
  • Atlaižu un lojalitātes sistēma ar iespēju definēt dažādus atlaižu veidus (piem., komplekti, laimīgā stunda, lojalitāte) un izveidot savu lojalitātes programmu.
  • Vienkāršs API datu nosūtīšanai un saņemšanai no ārējām sistēmām, piem., noliktavas vai grāmatvedības (Standard books by Excellent, Visma Horizon, Visma Jumis, SAP u.c.).
           

Mobilā kases aparāta veikalvedības sistēma

Darbgalds
Kases žurnāls
Pārdošanas dati
Sinhronizācija
Iekārtas
Dati
Produkti
Atlaides
Pasūtījumi
Darbgalds
Seko līdzi veikala aktuālajiem pārdošanas rādītājiem tiešsaistē – ieņēmumi, darījumu skaits, vidējā darījuma summa, ieņēmumi sadalījumā pa maksājumu veidiem, pirktākie produkti un aktīvākās pārdošanas stundas.
Kases žurnāls
Vairs nekādas manuālas kases žurnālu un atskaišu aizpildīšanas! Kases žurnāls un naudas plūsmas atskaite tiek sagatavota automātiski no Z pārskatiem, kas saņemti no visiem uzņēmuma kases aparātiem. Ērti lejupielādē kases žurnālu un naudas plūsmas atskaiti CSV vai PDF formātā un augšupielādē to savā grāmatvedības sistēmā.
Pārdošanas dati
Izmanto pārdošanas analītikas iespējas rezultātu novērtēšanai un datos pamatotu biznesa lēmumu pieņemšanai. Pieejamas dažādas atskaites, kuru klāsts tiek papildināts, – apgrozījums, darījumu skaits, vidējā darījuma summa, ieņēmumi sadalījumā pa maksājumu veidiem, pirktākie produkti un aktīvākās pārdošanas stundas. Atlasi datus pēc perioda vai kases aparāta / veikala.
Sinhronizācija
Vairāki veikali ar atšķirīgu preču sortimentu? Viena tirdzniecības vieta, kas sadalīta dažādās produktu zonās? – Pielāgo katru kases aparātu tā izmantošanas specifikai vai konkrētajam veikalam, veidojot sinhronizācijas grupas. Pievienoji jaunus produktus, pasūtījumus vai veici izmaiņas atlaižu piedāvājumā? – Sinhronizē jaunos datus ar kases aparātiem attālināti.
Iekārtas
Informācija par visiem uzņēmuma kases aprātiem vienkopus. Ja izmanto vairākus kases aparātus, pievieno birkas to atpazīšanai.
Piekļūsti visu kases aparātu izdrukātajiem čekiem un atskaitēm, kas portālā pieejamas digitāli. Meklē un atlasi čeku vai atskaiti pēc numura, veida, datuma vai laika.
Dati
Pārvaldi nodokļu un darījumu reģistrēšanai nepieciešamos datus un ar sinhronizācijas iespēju attālināti tos nosūti uz kases aparātiem.
Produkti
Ātra un ērta produktu (artikulu) ievadīšana un sortimenta pārvaldība. Definē katram produktam nosaukumu, svītrkodu, cenu, veido produktu komplektus. Pievieno produktiem bildes un aprakstus, kā arī grupē tos, lai atvieglotu ikdienas darbu kases aparāta lietotājiem un saīsinātu darījuma noformēšanai nepieciešamo laiku.
Atlaides
Veido dažādas atlaides produktiem, produktu grupām, komplektiem vai klientu kartēm. Definē katrai atlaidei darbības periodu kalendārā (šīs nedēļas aktuālie piedāvājumi) vai specifiskas stundas katrā dienā (laimīgās stundas).
Izveido savu lojalitātes programmu un reģistrē klienta maksājumu karti vai jebkuru citu karti kā klienta karti.
Pasūtījumi
Reģistrē klientu iepriekš veiktos pasūtījumus un piedāvā norēķināties par tiem piegādes brīdī. Pasūtījumus var ievadīt gan manuāli, gan automātiski no uzņēmuma mājaslapas vai e-veikala, izmantojot risinājuma API sniegtās iespējas.
Tirdzniecības vietas
 
Izbraukuma tirdzniecība
 
Piegādes serviss
 

Tirdzniecības vietas
Piemērots risinājums dažādām maza un vidēja izmēra tirdzniecības vietām, piemēram, kafejnīcām, veikaliem, skaistumkopšanas saloniem, medicīnas iestādēm utt.
    


Izbraukuma tirdzniecība
Piemērots risinājums dažādu pakalpojumu sniedzējiem, kā arī āra pasākumiem – festivāliem, tirdziņiem u.tml.
    


Piegādes serviss
Piemērots risinājums kurjerdienesta pakalpojumu sniedzējiem (ēdināšana, ziedi u.tml.), kā arī tad, ja piedāvā saviem klientiem iespēju norēķināties preces saņemšanas brīdī.
    

Izvēlies sev piemērotāko
Izvēlies sev piemērotāko
Piedāvājumā iekļauta iekārta ar iespēju to pirkt vai nomāt, apkalpošana un datu pieslēgums karšu darījumu apstrādei.
 
Sākot no
48 26
€/mēn.*
Sirdsmieram piedāvājam izmantot arī Iekārtas apdrošināšanas iespēju!

*Papildus tiek piemērota komisijas maksa 1.50 €/mēn. apmērā par pieeju portālam PCI DSS atestācijas informācijas sniegšanai un maksa par maksājumu karšu darījumiem (piemēram, par darījumiem ar privātpersonām izsniegtām Latvijā emitētām debetkartēm jāmaksā 0.95% + 0.0082 € (Visa) / 0.0165 € (Mastercard)).
Vēlies uzzināt vairāk?
Piesakies konsultācijai, un mēs palīdzēsim izvēlēties Tavam uzņēmumam piemērotāko risinājumu!
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!