Ja pats zvani salīdzinoši maz, taču ir svarīgi būt sazvanāmam – šis tarifu plāns ir Tavs! Minimālas izmaksas un visas telekomunikāciju iespējas kā Latvijā, tā visā Eiropā!

IESPĒJAS

Vienots tarifs zvaniem Latvijā un visās EEZ valstīs*
Vienots tarifs īsziņām Latvijā un visās EEZ valstīs
Zvanu un īsziņu saņemšana EEZ valstīs bez maksas
Iekļauts numura noteicējs


Kā pieslēgt

 Piesakies tuvākajā LMT klientu centrā vai pie sava klientu konsultanta. 
Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums tepat internetā!

IZMAKSAS

Minimālā
mēneša maksa
Zvani Latvijā un jebkurā EEZ valstī* (€/min)
Īsziņas Latvijā un jebkurā EEZ valstī (€/gab.)
MMS
MINI BIZNESAM 2.80
0.10
0.06 0.06

Papildu izmaksas

 Lūdzu, iepazīsties ar paaugstinātas maksas (piemēram, zvani uz uzziņu vai paaugstinātas maksas numuriem, pasūti draugiem.lv statistiku u.tml.) un īso numuru tarifiem, kā arī starptautisko zvanu izmaksām.
 Ja dodies uz ārzemēm ārpus EEZ, lūdzam iepazīties ar tarifiem ārvalstīs.
 MMS sūtīšanai un saņemšanai nepieciešams mobilais internets – jebkurš INTERNETS TELEFONĀ pakalpojums lietošanai Latvijā, ārzemēs piedāvājam INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas. 
 Informācija, ja ārvalstīs veic zvanus ar atzvana palīdzību.



Svarīgi zināt

Ja Tu par LMT pakalpojumiem iztērē mazāk par minimālo mēneša maksu, jāmaksā visa MINI mēneša maksa; ja vairāk – jāsamaksā visa iztērētā summa.
Lai noskaidrotu informāciju par norunātajām minūtēm, nosūtītajām īsziņām un summu par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijā, ienāc Mans LMT vai sūti īsziņu i uz numuru 29319999.
Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
 Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Tarifu plāna MINI BIZNESAM ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.


Mobilie un fiksētie tīkli, izņemot informatīvo dienestu, bezmaksas tālruņu un paaugstinātas maksas pakalpojumu numurus.

Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!