Meklēt
 Izcila skaņa ikvienā istabā.

Viedie Sonos skaļruņi padara mūzikas klausīšanos ērtāku, kā jebkad iepriekš. Uzstādiet tos mājas Wi-Fi tīklā un izbaudiet izcilu skaņas kvalitāti, kurai ir svešas Bluetooth savienojumam zināmās problēmas – Jūsu iemīļotā mūzika nepārtrūks arī tad, ja saņemsiet zvanu vai telefonam izlādēsies baterija. Uzstādiet Sonos One skaļruņus vairākās istabās un klausieties iemīļoto dziesmu visā mājā vai arī izmantojiet Sonos aplikāciju un katrā telpā radiet unikālu skaņas piepildījumu. Elegantais dizains iederēsies teju jebkurā interjerā, bet skaļruņa jauda būs pietiekama gan mazām, gan lielām telpām. Savienojiet divus skaļruņus stereo skanējumam vai pievienojiet tos savai mājas kinozālei ar Sonos Beam soundbar sistēmu. AirPlay 2 un vairāk kā 80 straumēšanas servisu atbalsts paver iespējas no mīļākā Spotify atskaņošanas saraksta līdz audio grāmatām un pat radio.

Sonos One (Gen2)

MODELIS: ONEG2EU1BLK

Izcila skaņa ikvienā istabā.

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
5.28 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
126.64 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
126.64Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 10.10.2023.
Apraksts

Viedie Sonos skaļruņi padara mūzikas klausīšanos ērtāku, kā jebkad iepriekš. Uzstādiet tos mājas Wi-Fi tīklā un izbaudiet izcilu skaņas kvalitāti, kurai ir svešas Bluetooth savienojumam zināmās problēmas – Jūsu iemīļotā mūzika nepārtrūks arī tad, ja saņemsiet zvanu vai telefonam izlādēsies baterija. Uzstādiet Sonos One skaļruņus vairākās istabās un klausieties iemīļoto dziesmu visā mājā vai arī izmantojiet Sonos aplikāciju un katrā telpā radiet unikālu skaņas piepildījumu. Elegantais dizains iederēsies teju jebkurā interjerā, bet skaļruņa jauda būs pietiekama gan mazām, gan lielām telpām. Savienojiet divus skaļruņus stereo skanējumam vai pievienojiet tos savai mājas kinozālei ar Sonos Beam soundbar sistēmu. AirPlay 2 un vairāk kā 80 straumēšanas servisu atbalsts paver iespējas no mīļākā Spotify atskaņošanas saraksta līdz audio grāmatām un pat radio.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!