Meklēt
 Mūzika vasarīgai izklaidei

Lai kurp Tu dotos, iemīļotā mūzika vienmēr būs līdzi. To dzirdēs visi. Skaļi un kvalitatīvi. Bezvadu skanda Charge 4 ļauj vienlaikus pievienot divas viedierīces un atskaņot mūziku pamīšus no vienas vai otras, lai draugu kompānijā izskanētu daudzveidīgs repertuārs. Iespaidīgais litija jonu 7500 mAh akumulators nodrošina skandu ar enerģiju līdz pat 20 stundām un to var uzlādēt caur USB pieslēgvietu. Atbilstība IPX7 ūdensdrošības standartam nozīmē, ka vari nepilnu kilogramu smago skaļruni ņemt līdzi pie baseina vai ezera un neuztraukties, ja tas iekrīt ūdenī.

JBL Charge 4 Wireless

MODELIS: JBLCHARGE4BLK

Mūzika vasarīgai izklaidei

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
6.17 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
147.94Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 17.05.2021.
Iekārtas apraksts

Lai kurp Tu dotos, iemīļotā mūzika vienmēr būs līdzi. To dzirdēs visi. Skaļi un kvalitatīvi. Bezvadu skanda Charge 4 ļauj vienlaikus pievienot divas viedierīces un atskaņot mūziku pamīšus no vienas vai otras, lai draugu kompānijā izskanētu daudzveidīgs repertuārs. Iespaidīgais litija jonu 7500 mAh akumulators nodrošina skandu ar enerģiju līdz pat 20 stundām un to var uzlādēt caur USB pieslēgvietu. Atbilstība IPX7 ūdensdrošības standartam nozīmē, ka vari nepilnu kilogramu smago skaļruni ņemt līdzi pie baseina vai ezera un neuztraukties, ja tas iekrīt ūdenī.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!