• Autorizēties
 • Meklēt
     Tīra telpa, kad vien vēlies

  Jaudīgais un ātrais robotizētais putekļusūcējs no daudziem citiem atšķiras ar neparastajām prāta spējām. Liekot lietā mākslīgā intelekta risinājumu, tas izkalkulē efektīvāko veidu, kā iztīrīt telpu. Tādējādi S6 darbu paveic par 20% ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes robots. Tas automātiski atpazīst istabas un “atceras”, kā tās vislabāk iztīrīt. Mobilajā lietotnē vari tam norādīt, kad un kuras istabas uzkopt, vai pat iezīmēt konkrētu tīrāmo zonu. Noteiktajā laikā S6 iedarbinās 2000 paskālu spēcīgo sūcēju un savāks no grīdas un paklājiem visus gružus, kā arī uzmazgās segumu ar drānu, ko mitrina 140 ml ūdens tvertne. 6 sensori pamana pat 2 cm augstus šķēršļus un kritumus, pasargājot robotu no iesprūšanas.

  Xiaomi Roborock S6

  MODELIS: S602-00WHITE

  Tīra telpa, kad vien vēlies

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  16.84 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  404.14  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.01.2021.
  Iekārtas apraksts

  Jaudīgais un ātrais robotizētais putekļusūcējs no daudziem citiem atšķiras ar neparastajām prāta spējām. Liekot lietā mākslīgā intelekta risinājumu, tas izkalkulē efektīvāko veidu, kā iztīrīt telpu. Tādējādi S6 darbu paveic par 20% ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes robots. Tas automātiski atpazīst istabas un “atceras”, kā tās vislabāk iztīrīt. Mobilajā lietotnē vari tam norādīt, kad un kuras istabas uzkopt, vai pat iezīmēt konkrētu tīrāmo zonu. Noteiktajā laikā S6 iedarbinās 2000 paskālu spēcīgo sūcēju un savāks no grīdas un paklājiem visus gružus, kā arī uzmazgās segumu ar drānu, ko mitrina 140 ml ūdens tvertne. 6 sensori pamana pat 2 cm augstus šķēršļus un kritumus, pasargājot robotu no iesprūšanas.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!