Tīri māju gudrāk

Uztici telpu uzkopšanu robotam! Roborock S5 gan rūpīgi uzsūks putekļus, gan izmazgās grīdu ar mitru lupatu. Vienlaikus tā iebūvētie LDS sensori uzzīmēs telpu plānu, lai turpmāk ar mobilās iekārtas palīdzību Tu varētu to nosūtīt ne vien uz kādu istabu, bet arī iezīmēt plānā precīzu tīrāmo laukumu. Roborock S5 pats paveiks visu darbu, vajadzības gadījumā pārvarot līdz 2 cm augstus sliekšņus, aizbrauks uzlādēties un vēl lietotnē sagatavos atskaiti par to, cik ilgi strādājis un kādu platību uzkopis, precīzi iezīmējot braukšanas līnijas. 2000 paskālu sūkšanas spēks nozīmē, ka robots spēj pacelt no grīdas un paklāja ne vien putekļus, bet arī sīkus akmentiņus un izbirušās brokastu pārslas.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Roborock S5

MODELIS: S502-00

Tīri māju gudrāk

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
16.50 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
395.87Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.04.2020.
Iekārtas apraksts

Uztici telpu uzkopšanu robotam! Roborock S5 gan rūpīgi uzsūks putekļus, gan izmazgās grīdu ar mitru lupatu. Vienlaikus tā iebūvētie LDS sensori uzzīmēs telpu plānu, lai turpmāk ar mobilās iekārtas palīdzību Tu varētu to nosūtīt ne vien uz kādu istabu, bet arī iezīmēt plānā precīzu tīrāmo laukumu. Roborock S5 pats paveiks visu darbu, vajadzības gadījumā pārvarot līdz 2 cm augstus sliekšņus, aizbrauks uzlādēties un vēl lietotnē sagatavos atskaiti par to, cik ilgi strādājis un kādu platību uzkopis, precīzi iezīmējot braukšanas līnijas. 2000 paskālu sūkšanas spēks nozīmē, ka robots spēj pacelt no grīdas un paklāja ne vien putekļus, bet arī sīkus akmentiņus un izbirušās brokastu pārslas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!