• Autorizēties
 • Meklēt
     Brauc stilīgi!

  Jau labi iepazītā Xiaomi elektriskā skrejriteņa Lite modelis pilnībā attaisno savu nosaukumu. Minimālisma garā ieturētais, no alumīnija sakausējuma izgatavotais korpuss ir 13 kilogramus viegls, parocīgs pārnēsāšanā un kompakts uzglabāšanā. Ar pāris kustībām saloki to un noliec koridora stūrī, lai paķertu, kad atkal dosies ārā. Uz ceļa tas sporta režīmā attīsta ātrumu līdz 25 km/h un spēj uzvest Tevi 14 grādu stāvā nogāzē. Lai pielāgotos pilsētas satiksmei, vari izvēlēties mierīgāko gājēju režīmu, kas neļauj braucamajam ieskrieties ātrāk par 6 km/h, vai standarta režīmu ar 15 km/h ierobežojumu. Pamatnē iestrādātais, no laikapstākļu ietekmes pasargātais akumulators ar vienu uzlādi aizvedīs vismaz 20 kilometrus, un par atlikušo enerģijas līmeni informēs pie stūres piestiprinātais displejs. Kā ierasts, detalizētāku informāciju vari iegūt skrejriteņa mobilajā lietotnē. 

  Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite

  MODELIS: BHR5388GL

  Brauc stilīgi!

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Bezprocentu nomaksa
  14.78 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  354.55 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  354.55


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Jau labi iepazītā Xiaomi elektriskā skrejriteņa Lite modelis pilnībā attaisno savu nosaukumu. Minimālisma garā ieturētais, no alumīnija sakausējuma izgatavotais korpuss ir 13 kilogramus viegls, parocīgs pārnēsāšanā un kompakts uzglabāšanā. Ar pāris kustībām saloki to un noliec koridora stūrī, lai paķertu, kad atkal dosies ārā. Uz ceļa tas sporta režīmā attīsta ātrumu līdz 25 km/h un spēj uzvest Tevi 14 grādu stāvā nogāzē. Lai pielāgotos pilsētas satiksmei, vari izvēlēties mierīgāko gājēju režīmu, kas neļauj braucamajam ieskrieties ātrāk par 6 km/h, vai standarta režīmu ar 15 km/h ierobežojumu. Pamatnē iestrādātais, no laikapstākļu ietekmes pasargātais akumulators ar vienu uzlādi aizvedīs vismaz 20 kilometrus, un par atlikušo enerģijas līmeni informēs pie stūres piestiprinātais displejs. Kā ierasts, detalizētāku informāciju vari iegūt skrejriteņa mobilajā lietotnē.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!