Meklēt
 Atloki un dodies ceļā

Apbrauc pilsētas sastrēgumu un ātri un klusi! Intuitīvi vadāmais elektriskais skrejritenis ļauj bez piepūles nobraukt līdz pat 30 km, pārvietojoties ar ātrumu 25 km/h. Vienkārši vienreiz atgrūdies no zemes, nostājies uz platformas, nospied akseleratora sviru un stūrē. Dubultā bremžu sistēma palīdzēs ātri apstāties, turklāt bremzēšanas brīdī savāks atpakaļ daļu enerģijas, lai brauciens būtu ilgāks. Četras gaismas diodes stūrē rāda akumulatora stāvokli, bet, pievienojot ritenim viedtālruņa lietotni, vari redzēt arī pārvietošanās ātrumu, attālumu un citus parametrus. Spožais LED lukturis gaiši izgaismo ceļu, ļaujot braukt tumsā. Kad esi sasniedzis galamērķi, noloki stūres stieni, un tas kļūs par rokturi, lai ērti ienestu 12 kg vieglo skrejriteni mājās.

Xiaomi Mi Elektriskais skrejritenis

MODELIS: C7473491 / XMI-MIM365-BK / FBC4004GL

Atloki un dodies ceļā

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
13.74 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
329.76Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.01.2021.
Iekārtas apraksts

Apbrauc pilsētas sastrēgumu un ātri un klusi! Intuitīvi vadāmais elektriskais skrejritenis ļauj bez piepūles nobraukt līdz pat 30 km, pārvietojoties ar ātrumu 25 km/h. Vienkārši vienreiz atgrūdies no zemes, nostājies uz platformas, nospied akseleratora sviru un stūrē. Dubultā bremžu sistēma palīdzēs ātri apstāties, turklāt bremzēšanas brīdī savāks atpakaļ daļu enerģijas, lai brauciens būtu ilgāks. Četras gaismas diodes stūrē rāda akumulatora stāvokli, bet, pievienojot ritenim viedtālruņa lietotni, vari redzēt arī pārvietošanās ātrumu, attālumu un citus parametrus. Spožais LED lukturis gaiši izgaismo ceļu, ļaujot braukt tumsā. Kad esi sasniedzis galamērķi, noloki stūres stieni, un tas kļūs par rokturi, lai ērti ienestu 12 kg vieglo skrejriteni mājās.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!