Meklēt
 Jauda un komforts

Ieviešot deviņus uzlabojumus klasiskā, laika pārbaudi izturējušā elektriskā skrejriteņa dizainā, Xiaomi inženieri radījuši lielāku un komfortablāku braucamrīku. Tas ir par 6 centimetriem augstāks, par 6,8 cm garāks un 1,9 cm platāks par priekšgājēju. Arī stūres rokturi ir par 5,4 cm garāki, tādēļ skrejritenis ir stabilāks, vieglāk vadāms un labāk turas uz ceļa. Tomēr no alumīnija sakausējuma izgatavotais rāmis joprojām ir viegls un ērti salokāms pārnēsāšanai. Uzlabojumus piedzīvojis arī elektromotors, kas attīsta 700 W jaudu, lai vestu Tevi augšup pat 20 grādu slīpumā. Uz līdzenas virsmas skrejritenis sporta režīmā attīsta ātrumu līdz 25 km/h un ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 55 kilometriem. Sniedzamībā nozīmīga loma ir kinētiskās enerģijas atgūšanas sistēmai, kas aizgūta no elektromobiļiem. 

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

MODELIS: BHR5398GL

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Jauda un komforts

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
24.08 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
577.69 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
577.69Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Ieviešot deviņus uzlabojumus klasiskā, laika pārbaudi izturējušā elektriskā skrejriteņa dizainā, Xiaomi inženieri radījuši lielāku un komfortablāku braucamrīku. Tas ir par 6 centimetriem augstāks, par 6,8 cm garāks un 1,9 cm platāks par priekšgājēju. Arī stūres rokturi ir par 5,4 cm garāki, tādēļ skrejritenis ir stabilāks, vieglāk vadāms un labāk turas uz ceļa. Tomēr no alumīnija sakausējuma izgatavotais rāmis joprojām ir viegls un ērti salokāms pārnēsāšanai. Uzlabojumus piedzīvojis arī elektromotors, kas attīsta 700 W jaudu, lai vestu Tevi augšup pat 20 grādu slīpumā. Uz līdzenas virsmas skrejritenis sporta režīmā attīsta ātrumu līdz 25 km/h un ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 55 kilometriem. Sniedzamībā nozīmīga loma ir kinētiskās enerģijas atgūšanas sistēmai, kas aizgūta no elektromobiļiem. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!