Meklēt
 Gatavo kā šefpavārs!

Pagatavo gardu cepeti bez satraukumiem un krāsns durvju virināšanas! Ievieto gaļā viedo termometru Meater Plus, mobilajā lietotnē izvēlies gatavojamā ēdiena veidu, un liec pārtiku krāsnī vai grillā. Lietotne rādīs aptuveno pagatavošanas laiku un ieteicamo ēdiena atpūtināšanas brīdi. Tā arī pabrīdinās, kad cepetis gatavs. Pie tam bezvadu ierīce caur Bluetooth moduli 50 metru rādiusā sūtīs divu sensoru savākto informāciju kā par temperatūru cepetī, tā krāsnī. Komplektā iekļauta bambusa dokstacija, kurā uzlādēt bezvadu termometru. 

Viedais termometrs Meater Plus

MODELIS: RT2-MT-MP01

Gatavo kā šefpavārs!

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
4.45 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
106.61 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
106.62Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Pagatavo gardu cepeti bez satraukumiem un krāsns durvju virināšanas! Ievieto gaļā viedo termometru Meater Plus, mobilajā lietotnē izvēlies gatavojamā ēdiena veidu, un liec pārtiku krāsnī vai grillā. Lietotne rādīs aptuveno pagatavošanas laiku un ieteicamo ēdiena atpūtināšanas brīdi. Tā arī pabrīdinās, kad cepetis gatavs. Pie tam bezvadu ierīce caur Bluetooth moduli 50 metru rādiusā sūtīs divu sensoru savākto informāciju kā par temperatūru cepetī, tā krāsnī. Komplektā iekļauta bambusa dokstacija, kurā uzlādēt bezvadu termometru. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!