Meklēt
 Mazais izpalīgs

Izslavētā Theragun jauda «iesaiņota» kompaktā un viegli pārnēsājamā korpusā, lai vienmēr vari paķert to līdzi. Otrās paaudzes mini ir par 20% mazāks un par 30% vieglāks par priekšgājēju, taču ārkārtīgi efektīvs sāpju mazināšanā un ķermeņa atjaunošanā pēc slodzes. Pie tam masāžas iekārta bez vadiem savienojas ar lietotni mobilajā ierīcē, kurā vari izveidot personīgos masēšanas režīmus. Komplektā tagad iekļauti trīs uzgaļi – universālais, lodes formas un īkšķi izmēra mazāko sāpju punktu izmasēšanai. 450 gramus vieglajai ierīcei atradīsies vieta jebkurā somā, un tai spēka pietiks daudzām masāžām, jo Theragun mini ar vienu uzlādi darbojas līdz 120 minūtēm. 

Theragun Mini Black 2.0

MODELIS: TG02017-01

Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Mazais izpalīgs

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
6.17 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
147.93 €
6.86 €/mēn. / 164.47 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
147.94 €**** 164.47 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2023.
Apraksts

Izslavētā Theragun jauda «iesaiņota» kompaktā un viegli pārnēsājamā korpusā, lai vienmēr vari paķert to līdzi. Otrās paaudzes mini ir par 20% mazāks un par 30% vieglāks par priekšgājēju, taču ārkārtīgi efektīvs sāpju mazināšanā un ķermeņa atjaunošanā pēc slodzes. Pie tam masāžas iekārta bez vadiem savienojas ar lietotni mobilajā ierīcē, kurā vari izveidot personīgos masēšanas režīmus. Komplektā tagad iekļauti trīs uzgaļi – universālais, lodes formas un īkšķi izmēra mazāko sāpju punktu izmasēšanai. 450 gramus vieglajai ierīcei atradīsies vieta jebkurā somā, un tai spēka pietiks daudzām masāžām, jo Theragun mini ar vienu uzlādi darbojas līdz 120 minūtēm. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!