Meklēt
 Patiesi ieskaujošs skanējums

Pieci uz priekšu vērsti skaļruņi, divi uz augšu un piedevām vēl spēcīgs bezvadu sabvūferis aiz muguras – šāda TCL divu skandu kombinācija spēj piepildīt jebkuru telpu ar patiesi ieskaujošu skanējumu. Dolby Atmos tehnoloģija prasmīgi vada skaņas viļņus, lai tie aptvertu skatītājus no visām pusēm, radot kinoteātra līmeņa pieredzi. Ja vēlies izlādēties koncertā, pagriez skaļāk! TS8132 maksimālā jauda ir 350W, tādēļ tas spēj sacelt tādu troksni, ka to dzirdēs gan kaimiņi, gan cilvēki uz ielas. Skandās iebūvēts Chromecast atbalsts un tās sadarbojas ar ar Hey Google, Apple AirPlay un Amazon Alexa risinājumiem.

TCL Soundbar TS8132 3.1.2ch 350W

MODELIS: TS8132-EU

Patiesi ieskaujošs skanējums

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
10.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
247.11Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.06.2022.
Apraksts

Pieci uz priekšu vērsti skaļruņi, divi uz augšu un piedevām vēl spēcīgs bezvadu sabvūferis aiz muguras – šāda TCL divu skandu kombinācija spēj piepildīt jebkuru telpu ar patiesi ieskaujošu skanējumu. Dolby Atmos tehnoloģija prasmīgi vada skaņas viļņus, lai tie aptvertu skatītājus no visām pusēm, radot kinoteātra līmeņa pieredzi. Ja vēlies izlādēties koncertā, pagriez skaļāk! TS8132 maksimālā jauda ir 350W, tādēļ tas spēj sacelt tādu troksni, ka to dzirdēs gan kaimiņi, gan cilvēki uz ielas. Skandās iebūvēts Chromecast atbalsts un tās sadarbojas ar ar Hey Google, Apple AirPlay un Amazon Alexa risinājumiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!