Meklēt
 Izaicini sevi

Īstam piedzīvojumu meklētājam nepieciešama ierīcei, kam var uzticēties. Tieši tādēļ Suunto Vertical ir ilgākais baterijas darbības laiks un augstākā precizitāte. Ar vienu uzlādi šis nerūsējošā tērauda korpusa pulkstenis treniņu režīmā darbojas līdz 500 stundām un ikdienas režīmā - līdz 60 dienām. Intuitīvās kartes precīzi parāda Tavu atrašanās vietu un izsmeļoši pastāsta par apkārtnes reljefu. Turklāt tās vari lietot bezsaistē. Altimetrs, barometrs un kompass apgādā ar nepieciešamo informāciju, lai izdzīvotu skarbā vidē, un vētras brīdinājumi laikus aicina meklēt patvērumu. Pulkstenis spēj mērīt fiziskās aktivitātes 95 sporta veidos, un SuuntoPlus digitālajā veikalā vari izvēlēties vairāk nekā 50 mobilās lietotnes, kas noderēs specifiskās situācijās.

Suunto Vertical

MODELIS: SS050862000

Izaicini sevi

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
20.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
495.04 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
495.05


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
8.70 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 50.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Īstam piedzīvojumu meklētājam nepieciešama ierīcei, kam var uzticēties. Tieši tādēļ Suunto Vertical ir ilgākais baterijas darbības laiks un augstākā precizitāte. Ar vienu uzlādi šis nerūsējošā tērauda korpusa pulkstenis treniņu režīmā darbojas līdz 500 stundām un ikdienas režīmā - līdz 60 dienām. Intuitīvās kartes precīzi parāda Tavu atrašanās vietu un izsmeļoši pastāsta par apkārtnes reljefu. Turklāt tās vari lietot bezsaistē. Altimetrs, barometrs un kompass apgādā ar nepieciešamo informāciju, lai izdzīvotu skarbā vidē, un vētras brīdinājumi laikus aicina meklēt patvērumu. Pulkstenis spēj mērīt fiziskās aktivitātes 95 sporta veidos, un SuuntoPlus digitālajā veikalā vari izvēlēties vairāk nekā 50 mobilās lietotnes, kas noderēs specifiskās situācijās.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!