Meklēt
 Ekstremāli izturīgs un elegants

Somijas zīmola Suunto jaudīgākais multisporta pulkstenis iepriecina ar militārā līmeņa izturību, pievilcīgu dizainu un ilgu baterijas darbības laiku. No nerūsējoša tērauda un safīra stikla izgatavotā ierīce spēj pārciest iegremdēšanu ūdenī pat 100 metru dziļumā. Pateicoties jaudīgajam procesoram, 10,8 milimetrus plānais sporta pulkstenis uz pieskārienu reaģē ātrāk nekā jebkad un zibenīgi izpilda komandas. Turklāt jaunā lietotāja saskarne padarījusi pulksteņa lietošanu vēl intuitīvāku un ērtāku, un tas atpazīst gandrīz 100 sporta veidus. Precīzais GPS uztvērējs prasmīgi zīmē maršrutu, mēra pārvietošanās ātrumu un distanci, un šādā režīmā ar vienu uzlādi Suunto 9 Peak Pro spēj darboties līdz pat 300 stundām. Savukārt pulksteņa režīmā baterijas darbības laiks ir pat 21 diena.

Suunto 9 Peak Pro

MODELIS: SS050807000?

Ekstremāli izturīgs un elegants

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
17.19 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
412.40 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
412.40


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
8.70 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 50.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Somijas zīmola Suunto jaudīgākais multisporta pulkstenis iepriecina ar militārā līmeņa izturību, pievilcīgu dizainu un ilgu baterijas darbības laiku. No nerūsējoša tērauda un safīra stikla izgatavotā ierīce spēj pārciest iegremdēšanu ūdenī pat 100 metru dziļumā. Pateicoties jaudīgajam procesoram, 10,8 milimetrus plānais sporta pulkstenis uz pieskārienu reaģē ātrāk nekā jebkad un zibenīgi izpilda komandas. Turklāt jaunā lietotāja saskarne padarījusi pulksteņa lietošanu vēl intuitīvāku un ērtāku, un tas atpazīst gandrīz 100 sporta veidus. Precīzais GPS uztvērējs prasmīgi zīmē maršrutu, mēra pārvietošanās ātrumu un distanci, un šādā režīmā ar vienu uzlādi Suunto 9 Peak Pro spēj darboties līdz pat 300 stundām. Savukārt pulksteņa režīmā baterijas darbības laiks ir pat 21 diena.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!