Meklēt
 Izzini sevi un pasauli

Vieglais un izturīgais sporta pulkstenis Suunto 5 Peak palīdzēs Tev spert pirmo soli sportisko aktivitāšu uzsākšanā, uzraudzīs ķermeņa darbību nopietnos treniņos un ekstremālos piedzīvojumos. Izvēloties skriešanas vai pārgājiena maršrutu, izmanto 3D karti bezmaksas Suunto App aplikācijā savā viedtelefonā, kā arī iepazīsties ar citu lietotāju ieteikumiem. Kad maršruts gatavs, pulkstenī iebūvētā navigācijas sistēma soli pa solim vadīs uz galamērķi. Suunto 5 Peak piedāvā vairāk nekā 80 sporta režīmus, navigāciju un mūzikas pārvaldības iespējas. Somijas zīmola pulkstenis arī vēstīs par Tavu labsajūtu, mērot soļus, patērētās kalorijas, miega kvalitāti, stresa līmeni un aprēķinot atlikušos ķermeņa enerģijas resursus.

Suunto 5 Peak

MODELIS: SS050726000

Izzini sevi un pasauli

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
8.58 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
205.79 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
205.79


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.06.2023.
Apraksts

Vieglais un izturīgais sporta pulkstenis Suunto 5 Peak palīdzēs Tev spert pirmo soli sportisko aktivitāšu uzsākšanā, uzraudzīs ķermeņa darbību nopietnos treniņos un ekstremālos piedzīvojumos. Izvēloties skriešanas vai pārgājiena maršrutu, izmanto 3D karti bezmaksas Suunto App aplikācijā savā viedtelefonā, kā arī iepazīsties ar citu lietotāju ieteikumiem. Kad maršruts gatavs, pulkstenī iebūvētā navigācijas sistēma soli pa solim vadīs uz galamērķi. Suunto 5 Peak piedāvā vairāk nekā 80 sporta režīmus, navigāciju un mūzikas pārvaldības iespējas. Somijas zīmola pulkstenis arī vēstīs par Tavu labsajūtu, mērot soļus, patērētās kalorijas, miega kvalitāti, stresa līmeni un aprēķinot atlikušos ķermeņa enerģijas resursus.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!