Meklēt
 Ilgs un aizkustinošs skanējums

Klausies mūziku izcilā kvalitātē kaut divas dienas no vietas. Sony bezvadu austiņas pielieto Digitālo skaņas uzlabošanas dzinēju (DSEE), lai atjaunotu skaņas faila kompresēšanā zaudēto mūzikas harmoniju un dzīvīgumu. 147 gramus vieglajās, ērtajās austiņās tā skanēs tikpat tīri kā ierakstu studijā vai koncertā. Ja vēlies pamainīt skanējuma uzsvarus, izmanto Sony mobilās lietotnes Headphones Connect ekvalaizeri un pielāgo to tieši savai gaumei. Ietilpīgajā akumulatorā ir elektrības krājumi 50 stundu ilgai austiņu lietošanai, pie tam tos var pagarināt vēl par pusotru stundu ar tikai 3 minūšu ilgu uzlādi. Austiņas vari savienot ar divām viedierīcēm vienlaikus un tās automātiski nomainīs skaņas avotu. Iebūvētais mikrofons tās arī ļauj izmantot skaidriem un skaļiem zvaniem.  

Sony WH-CH520

MODELIS: WHCH520B.CE7

Ilgs un aizkustinošs skanējums

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
2.38 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
57.02 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
57.03


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.06.2023.
Apraksts

Klausies mūziku izcilā kvalitātē kaut divas dienas no vietas. Sony bezvadu austiņas pielieto Digitālo skaņas uzlabošanas dzinēju (DSEE), lai atjaunotu skaņas faila kompresēšanā zaudēto mūzikas harmoniju un dzīvīgumu. 147 gramus vieglajās, ērtajās austiņās tā skanēs tikpat tīri kā ierakstu studijā vai koncertā. Ja vēlies pamainīt skanējuma uzsvarus, izmanto Sony mobilās lietotnes Headphones Connect ekvalaizeri un pielāgo to tieši savai gaumei. Ietilpīgajā akumulatorā ir elektrības krājumi 50 stundu ilgai austiņu lietošanai, pie tam tos var pagarināt vēl par pusotru stundu ar tikai 3 minūšu ilgu uzlādi. Austiņas vari savienot ar divām viedierīcēm vienlaikus un tās automātiski nomainīs skaņas avotu. Iebūvētais mikrofons tās arī ļauj izmantot skaidriem un skaļiem zvaniem.  Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!