Meklēt
 Izklaide bez pārtraukuma

Iejūties bruņinieka, izdzīvotāja vai sportista ķermenī! Dodies izzināt virtuālo pasauli un pārbaudi savu spēju robežas! PS4 spēļu konsole sniedz piekļuvi satriecošai spēļu kolekcijai un nodrošina jaudu to nevainojamai spēlēšanai. Arī virtuālās realitātes, jo PS4 var savienot ar PS VR brillēm. Glabā spēles, ekrānšāviņus un labāko epizožu ierakstus konsoles iebūvētajā atmiņā, vai straumē savas gaitas YouTube un Twitch platformās. Un izaicini draugus! Daudzspēlētāju režīms ir ne vien lieliska izklaide, bet arī iespēja iepazīt cilvēkus visā pasaulē un socializēties digitālajā realitātē.

Sony PlayStation PS4 Slim 500GB

MODELIS: 711719407478 /1018745

Izklaide bez pārtraukuma

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
12.02 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
288.43Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.09.2021.
Iekārtas apraksts

Iejūties bruņinieka, izdzīvotāja vai sportista ķermenī! Dodies izzināt virtuālo pasauli un pārbaudi savu spēju robežas! PS4 spēļu konsole sniedz piekļuvi satriecošai spēļu kolekcijai un nodrošina jaudu to nevainojamai spēlēšanai. Arī virtuālās realitātes, jo PS4 var savienot ar PS VR brillēm. Glabā spēles, ekrānšāviņus un labāko epizožu ierakstus konsoles iebūvētajā atmiņā, vai straumē savas gaitas YouTube un Twitch platformās. Un izaicini draugus! Daudzspēlētāju režīms ir ne vien lieliska izklaide, bet arī iespēja iepazīt cilvēkus visā pasaulē un socializēties digitālajā realitātē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!