• Autorizēties
 • Meklēt
     Augstākā līmeņa daudzveidība

  Lai kur Tu dotos, ņem augstvērtīgu mūzikas skanējumu sev līdzi! Pārnēsājamā skaļruņa Roam precīzās akustikas tehnoloģijas apveltījušas to ar tik izjustu un dzidru skanējumu, kāds parasti piemīt krietni lielākām skandām. Turklāt Trueplay sistēma automātiski pielāgojas apkārtējās vides trokšņiem un mūzikas žanram. Roam aprīkots gan ar Bluetooth, gan Wi-Fi, kas ļauj to savienot ar plašo Sonos stacionāro skaļruņu ekosistēmu un straumēt mūziku bez viedtālruņa palīdzības. Plaukstas izmēra ierīce pēc ieslēgšanas pati izveido savienojumu ar piesaistīto viedierīci, tādēļ Tev atliek gādāt tikai par atskaņojamo saturu. Ūdensdrošais Roam ir piemērots lietošanai dabā, turklāt ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 stundām. Un pieskārieni nav nepieciešami, jo skanda saprot balss komandas!

  Sonos Roam

  MODELIS: ROAM1R21

  Augstākā līmeņa daudzveidība

   

  Kategorija

  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  6.86 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  164.47  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.08.2022.
  Apraksts

  Lai kur Tu dotos, ņem augstvērtīgu mūzikas skanējumu sev līdzi! Pārnēsājamā skaļruņa Roam precīzās akustikas tehnoloģijas apveltījušas to ar tik izjustu un dzidru skanējumu, kāds parasti piemīt krietni lielākām skandām. Turklāt Trueplay sistēma automātiski pielāgojas apkārtējās vides trokšņiem un mūzikas žanram. Roam aprīkots gan ar Bluetooth, gan Wi-Fi, kas ļauj to savienot ar plašo Sonos stacionāro skaļruņu ekosistēmu un straumēt mūziku bez viedtālruņa palīdzības. Plaukstas izmēra ierīce pēc ieslēgšanas pati izveido savienojumu ar piesaistīto viedierīci, tādēļ Tev atliek gādāt tikai par atskaņojamo saturu. Ūdensdrošais Roam ir piemērots lietošanai dabā, turklāt ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 stundām. Un pieskārieni nav nepieciešami, jo skanda saprot balss komandas!  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!