Meklēt
 Skaņu studijas kvalitāte mājoklī

Izbaudi kristāldzidru, telpu piepildošu skanējumu no augstas precizitātes skandām, kurā par kvalitāti rūpējas seši Class-D pastiprinātāji un seši īpaši pielāgoti skaļruņi. Straumē mūziku no tiešsaistes servisiem vai pievieno Play:5 vinila plašu atskaņotājam – rezultāts vienmēr būs izcils. Pieslēgšanai vari izmantot kā Wi-Fi savienojumu, tā 3,5 mm audio kabeli. 6,3 kg smagā skanda atpazīst, kad tiek novietota horizontālā stāvoklī, un automātiski nodala labo un kreiso kanālu iespaidīgam stereo skanējumam. Savukārt vertikālā stāvoklī katrs skaļrunis viedi pārņem kontroli pār vienu kanālu un kopīgiem spēkiem rada detalizētāku stereo efektu. Ielādējot pievienotajā viedierīcē Sonos lietotni, iegūsi piekļuvi tūkstošiem interneta radio staciju un vairāk nekā 80 straumēšanas servisiem, lai katru dienu priecētu savi ar daudzveidīgu mūziku.

Sonos Five

MODELIS: FIVE1EU1BLK

Skaņu studijas kvalitāte mājoklī

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
19.94 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
478.52Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2021.
Iekārtas apraksts

Izbaudi kristāldzidru, telpu piepildošu skanējumu no augstas precizitātes skandām, kurā par kvalitāti rūpējas seši Class-D pastiprinātāji un seši īpaši pielāgoti skaļruņi. Straumē mūziku no tiešsaistes servisiem vai pievieno Play:5 vinila plašu atskaņotājam – rezultāts vienmēr būs izcils. Pieslēgšanai vari izmantot kā Wi-Fi savienojumu, tā 3,5 mm audio kabeli. 6,3 kg smagā skanda atpazīst, kad tiek novietota horizontālā stāvoklī, un automātiski nodala labo un kreiso kanālu iespaidīgam stereo skanējumam. Savukārt vertikālā stāvoklī katrs skaļrunis viedi pārņem kontroli pār vienu kanālu un kopīgiem spēkiem rada detalizētāku stereo efektu. Ielādējot pievienotajā viedierīcē Sonos lietotni, iegūsi piekļuvi tūkstošiem interneta radio staciju un vairāk nekā 80 straumēšanas servisiem, lai katru dienu priecētu savi ar daudzveidīgu mūziku.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!