Meklēt
 Gudra un eleganta skaņa Tavam televizoram

Viedais Sonos Beam stereo skaļrunis uzlabos ne tikai televizora skaņu, bet padarīs filmu un mūzikas klausīšanās pieredzi neticami ērtu. Uzstādīšanai nepieciešami tikai 2 vadi – strāvas padevei un HDMI savienojums televizoram. Pievieno Beam mājas Wi-Fi tīklam un izbaudi mūziku, audio grāmatas un radio no vairāk nekā 80 pieejamajiem straumēšanas servisiem! Wi-Fi savienojums ļauj savienot Beam arī ar citiem Sonos produktiem, izveidojot augstas kvalitātes mājas kinozāli bez liekiem vadiem. Elegantais dizains un kompaktais izmērs derēs teju ikvienam interjeram un televizora izmēram, savukārt Sonos lietotne un AirPlay 2 savienojums iekārtas vadību padarīs pieejamu katram ģimenes loceklim.

Sonos Beam

MODELIS: BEAM1EU1

Gudra un eleganta skaņa Tavam televizoram

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
15.47 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
371.07 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
371.08


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Viedais Sonos Beam stereo skaļrunis uzlabos ne tikai televizora skaņu, bet padarīs filmu un mūzikas klausīšanās pieredzi neticami ērtu. Uzstādīšanai nepieciešami tikai 2 vadi – strāvas padevei un HDMI savienojums televizoram. Pievieno Beam mājas Wi-Fi tīklam un izbaudi mūziku, audio grāmatas un radio no vairāk nekā 80 pieejamajiem straumēšanas servisiem! Wi-Fi savienojums ļauj savienot Beam arī ar citiem Sonos produktiem, izveidojot augstas kvalitātes mājas kinozāli bez liekiem vadiem. Elegantais dizains un kompaktais izmērs derēs teju ikvienam interjeram un televizora izmēram, savukārt Sonos lietotne un AirPlay 2 savienojums iekārtas vadību padarīs pieejamu katram ģimenes loceklim.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!