• Autorizēties
 • Meklēt
     Skaņa kā kinoteātrī

  Piešķir savam televizoram izteiksmīgāku balsi un atskaņo mūziku no iemīļotā straumēšanas servisa ar Sonos jaudīgo, eleganto un moderno Arc! Liekot lietā skandā iestrādātos 11 dažādos virzienos vērstos skaļruņus, Dolby Atmos tehnoloģija izkliedē skaņu pa visu telpu, veidojot trīsdimensiju efektu. Tā ieskauj Tevi gluži kā kinoteātrī, radot iespaidu, ka lidmašīnas lido virs galvas, automašīna traucas garām no vienas ekrāna malas uz otru un futbola fani ir visapkārt. Divi specializētie skaļruņi augstajiem toņiem dialogos piešķir vairāk emociju un paplašina koncertu toņkārtu amplitūdu. Vēl iespaidīgākam skanējumam skandu noskaņojuši ASV Kinoakadēmijas Oskara balvu ieguvušie skaņu inženieri, un tā pārsteidz ar kompaktu un pārdomātu dizainu. Savienojumam atvēlēti vien divi neuzkrītoši kabeļi.

  Sonos Arc

  MODELIS: ARCG1EU1BLK

  Skaņa kā kinoteātrī

   
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Bezprocentu nomaksa
  34.41 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  825.62 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  825.62  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 20.04.2023.
  Apraksts

  Piešķir savam televizoram izteiksmīgāku balsi un atskaņo mūziku no iemīļotā straumēšanas servisa ar Sonos jaudīgo, eleganto un moderno Arc! Liekot lietā skandā iestrādātos 11 dažādos virzienos vērstos skaļruņus, Dolby Atmos tehnoloģija izkliedē skaņu pa visu telpu, veidojot trīsdimensiju efektu. Tā ieskauj Tevi gluži kā kinoteātrī, radot iespaidu, ka lidmašīnas lido virs galvas, automašīna traucas garām no vienas ekrāna malas uz otru un futbola fani ir visapkārt. Divi specializētie skaļruņi augstajiem toņiem dialogos piešķir vairāk emociju un paplašina koncertu toņkārtu amplitūdu. Vēl iespaidīgākam skanējumam skandu noskaņojuši ASV Kinoakadēmijas Oskara balvu ieguvušie skaņu inženieri, un tā pārsteidz ar kompaktu un pārdomātu dizainu. Savienojumam atvēlēti vien divi neuzkrītoši kabeļi.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!