Meklēt
 Plāna un jaudīga

Īpaši plāna dizaina skaņas josla. Uz priekšu un uz augšu vērsti skaļruņi telpiskas skaņas veidošanai. Pasaulē pirmā Dolby Atmos bezvadu tehnoloģija un kompakta papildu zemfrekvences skanda. To visu ietver šī elegantā, baltā un melnā krāsā pieejamā Samsung skaņas sistēma. Zem televizora novietojamā skaļruņu josla ir tikai 4 centimetrus augsta, taču tā spēj uzburt negaidīti jaudīgu skanējumu. 3.1.2. kanālu skaņas sistēma atbalsta Dolby Atmos un DTS Virtual:X tehnoloģijas, kas bagātina skaņu un pārvērš to 3D formātā. Pie tam ar Q-Symphony sistēmas starpniecību skandas sinhronizējas ar Samsung televizoru un kopā veido visaptverošu skaņu. Tas apvieno un uzlabo skaņu no skaļruņa priekšējiem, sānu un uz augšu vērstajiem skaļruņiem, kā arī no televizora skaļruņiem.

Samsung S-Series Soundbar sistēma HW-S801B

MODELIS: HW-S800B/EN

Plāna un jaudīga

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
12.37 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
296.69 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
296.70Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2023.
Apraksts

Īpaši plāna dizaina skaņas josla. Uz priekšu un uz augšu vērsti skaļruņi telpiskas skaņas veidošanai. Pasaulē pirmā Dolby Atmos bezvadu tehnoloģija un kompakta papildu zemfrekvences skanda. To visu ietver šī elegantā, baltā un melnā krāsā pieejamā Samsung skaņas sistēma. Zem televizora novietojamā skaļruņu josla ir tikai 4 centimetrus augsta, taču tā spēj uzburt negaidīti jaudīgu skanējumu. 3.1.2. kanālu skaņas sistēma atbalsta Dolby Atmos un DTS Virtual:X tehnoloģijas, kas bagātina skaņu un pārvērš to 3D formātā. Pie tam ar Q-Symphony sistēmas starpniecību skandas sinhronizējas ar Samsung televizoru un kopā veido visaptverošu skaņu. Tas apvieno un uzlabo skaņu no skaļruņa priekšējiem, sānu un uz augšu vērstajiem skaļruņiem, kā arī no televizora skaļruņiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!