Meklēt
 Bezgalīga skaņa

Samsung augstākās klases skaņas sistēma iepriecina ar nepārspējamu telpisku skanējumu, kādu būsi izbaudījis tikai labākajās kinozālēs. Ar 11 priekšējiem un telpiskajiem kanāliem, 1 zemfrekvences kanālu un 4 uz augšu vērstiem kanāliem tā burtiski piepilda telpu visos virzienos. Skaņa plūst no garenās joslas, kas novietota zem televizora, divām aizmugurējām skandām un vienas zemfrekvences skandas. SpaceFit tehnoloģija optimizē visu skaļruņu darbu, pielāgojot skanējumu telpas izmēram un formai. Automātiski tiek pieregulēts pat jaudīgais sabvūferis. Bezvadu skaņas sistēma var palepoties arī ar Dolby Atmos formātu, kas liek ekrānā redzamajiem notikumiem izskatīties vēl ticamākiem.

Samsung Q-Series Soundbar sistēma HW-Q990B

MODELIS: HW-Q990B/EN

Bezgalīga skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
34.41 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
825.62 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
825.62Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Samsung augstākās klases skaņas sistēma iepriecina ar nepārspējamu telpisku skanējumu, kādu būsi izbaudījis tikai labākajās kinozālēs. Ar 11 priekšējiem un telpiskajiem kanāliem, 1 zemfrekvences kanālu un 4 uz augšu vērstiem kanāliem tā burtiski piepilda telpu visos virzienos. Skaņa plūst no garenās joslas, kas novietota zem televizora, divām aizmugurējām skandām un vienas zemfrekvences skandas. SpaceFit tehnoloģija optimizē visu skaļruņu darbu, pielāgojot skanējumu telpas izmēram un formai. Automātiski tiek pieregulēts pat jaudīgais sabvūferis. Bezvadu skaņas sistēma var palepoties arī ar Dolby Atmos formātu, kas liek ekrānā redzamajiem notikumiem izskatīties vēl ticamākiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!