Samsung Gear Fit 2 Pro L (SM-R365)

MODELIS: SM-R365NZKASEB

Veselīgam dzīvesveidam uz zemes un ūdenī

 

Izgatavots visu fizisko aktivitāšu mērīšanai, ūdensdrošais Gear Fit 2 Pro palīdz saglabāt veselīgu dzīvesveidu, motivāciju un sasniegt fizisko aktivitāšu mērķus. Nav pat svarīgi, vai sportošanas laikā Tev līdzi ir viedtālrunis, jo Fit 2 Pro pats veic mērījumus ar iebūvēto GPS uztvērēju un pulsa mērītāju. Turklāt 4GB atmiņā ir vieta 500 dziesmām, ar ko uzturēt možu garu treniņa laikā. Vari lietot Fit 2 Pro lietū, baseinā un arī dušā, jo viedpalīgs spēj izturēt ūdens spiedienu pat 50 metru dziļumā. Vien ieslēdz Water Lock Mode režīmu, un nejauši pieskārieni ierīci vairs nesamulsinās. 


Kategorija

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
7.89 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
189.26Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 22.02.2019.
Iekārtas apraksts

Izgatavots visu fizisko aktivitāšu mērīšanai, ūdensdrošais Gear Fit 2 Pro palīdz saglabāt veselīgu dzīvesveidu, motivāciju un sasniegt fizisko aktivitāšu mērķus. Nav pat svarīgi, vai sportošanas laikā Tev līdzi ir viedtālrunis, jo Fit 2 Pro pats veic mērījumus ar iebūvēto GPS uztvērēju un pulsa mērītāju. Turklāt 4GB atmiņā ir vieta 500 dziesmām, ar ko uzturēt možu garu treniņa laikā. Vari lietot Fit 2 Pro lietū, baseinā un arī dušā, jo viedpalīgs spēj izturēt ūdens spiedienu pat 50 metru dziļumā. Vien ieslēdz Water Lock Mode režīmu, un nejauši pieskārieni ierīci vairs nesamulsinās. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!