Proaktīvs padomdevējs

Watch Active no citiem viedpulksteņiem atšķiras ar to, ka ne vien apkopo visus svarīgākos veselības un fizisko aktivitāšu datus, bet arī aktīvi sniedz padomus, lai vari būt soli priekšā pārējiem. Kustību sensori seko līdzi Tavam dzīvesveidam, automātiski atpazīstot septiņas dažādas fiziskās aktivitātes, sēdēšanu un gulēšanu, un izmanto informāciju, lai pamudinātu Tevi sasniegt nospraustos mērķus. Pateicoties neuzkrītošajam un vienlaikus prestižajam metāla korpusa dizainam, Watch Active vari valkāt gan sportojot, gan kopā ar svinīgu apģērbu. Personalizēšanu atvieglo viegli nomaināmās dažādu veidu siksniņas un daudzas jo daudzas sejiņas.

Samsung Galaxy Watch Active (SM-R500)

MODELIS: SM-R500NZKASEB

Proaktīvs padomdevējs

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
8.58 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
205.79Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.10.2019.
Iekārtas apraksts

Watch Active no citiem viedpulksteņiem atšķiras ar to, ka ne vien apkopo visus svarīgākos veselības un fizisko aktivitāšu datus, bet arī aktīvi sniedz padomus, lai vari būt soli priekšā pārējiem. Kustību sensori seko līdzi Tavam dzīvesveidam, automātiski atpazīstot septiņas dažādas fiziskās aktivitātes, sēdēšanu un gulēšanu, un izmanto informāciju, lai pamudinātu Tevi sasniegt nospraustos mērķus. Pateicoties neuzkrītošajam un vienlaikus prestižajam metāla korpusa dizainam, Watch Active vari valkāt gan sportojot, gan kopā ar svinīgu apģērbu. Personalizēšanu atvieglo viegli nomaināmās dažādu veidu siksniņas un daudzas jo daudzas sejiņas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!