Meklēt
 Titānisks viedpulkstenis

Izturīgāks. Iespaidīgāks. Prestižāks. Watch 3 Titanium versija piedāvā labākās Samsung viedpulksteņa iespējas, ietērptas Premium klases titāna korpusā. Savukārt siksniņa izgatavota no nerūsējoša tērauda. Ērtākai vadībai vari izmantot gan 45 mm skārienekrānu, gan to ieskaujošo rotējošo gredzenu. Paralēli neskaitāmiem fizisko aktivitāšu parametru un pulsa mērījumiem, Watch 3 nosaka arī skābekļa daudzumu asinīs un ļauj atbildēt kā uz zvaniem, tā ziņojumiem. Pirmo reizi Samsung viedpulkstenis veic reāllaika skriešanas analīzi, ziņojot par soļu asimetriju, kā arī pēc treniņa sniedz atsauksmes un ieteikumus par 6 skriešanas parametriem. Un ar vienu uzlādi tas darbojas līdz 56 stundām! 

Samsung Galaxy Watch 3 45mm BT Titanium (SM-R840)

MODELIS: SM-R840NTKAEUD

Laba cena

Līdz akcijas beigām:

Titānisks viedpulkstenis

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
15.81 €/mēn.* Iepriekš 20.63 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
379.34 €**** Iepriekš 495.05 €


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
8.70 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 50.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 22.04.2021.
Iekārtas apraksts

Izturīgāks. Iespaidīgāks. Prestižāks. Watch 3 Titanium versija piedāvā labākās Samsung viedpulksteņa iespējas, ietērptas Premium klases titāna korpusā. Savukārt siksniņa izgatavota no nerūsējoša tērauda. Ērtākai vadībai vari izmantot gan 45 mm skārienekrānu, gan to ieskaujošo rotējošo gredzenu. Paralēli neskaitāmiem fizisko aktivitāšu parametru un pulsa mērījumiem, Watch 3 nosaka arī skābekļa daudzumu asinīs un ļauj atbildēt kā uz zvaniem, tā ziņojumiem. Pirmo reizi Samsung viedpulkstenis veic reāllaika skriešanas analīzi, ziņojot par soļu asimetriju, kā arī pēc treniņa sniedz atsauksmes un ieteikumus par 6 skriešanas parametriem. Un ar vienu uzlādi tas darbojas līdz 56 stundām! Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!