Svarīgākie dati viena pieskāriena attālumā

Vispieejamākā no Galaxy sērijas viedaprocēm sniedz iespēju jebkurā brīdī apskatīt būtiskāko informāciju par Tavām fiziskajām aktivitātēm. Tā ir neparasti viegla un aprīkota ar kompaktu, vienkāršu ekrānu, taču vienlaikus ļoti izturīga un sertificēta atbilstoši militāriem standartiem. Tai nekaitē ne lietus, ne putekļi, ne ieniršana līdz 50 metriem dziļi ezerā. Savienota ar viedtelefonu, 15 g vieglā ierīce informē par zvaniem, saņemtajiem ziņojumiem un kalendāra ierakstiem. Galaxy Fit e automātiski identificē trīs fiziskās aktivitātes, tostarp staigāšanu, skriešanu un dinamisko treniņu, sūta datus par Tavu sirds ritmu uz tālruņa Samsung Health lietotni, kā arī uzrauga miega kvalitāti.

Samsung Galaxy Fit e SM-R375

MODELIS: SM-R375NZKASEB

Svarīgākie dati viena pieskāriena attālumā

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
1.35 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
32.24Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.10.2019.
Iekārtas apraksts

Vispieejamākā no Galaxy sērijas viedaprocēm sniedz iespēju jebkurā brīdī apskatīt būtiskāko informāciju par Tavām fiziskajām aktivitātēm. Tā ir neparasti viegla un aprīkota ar kompaktu, vienkāršu ekrānu, taču vienlaikus ļoti izturīga un sertificēta atbilstoši militāriem standartiem. Tai nekaitē ne lietus, ne putekļi, ne ieniršana līdz 50 metriem dziļi ezerā. Savienota ar viedtelefonu, 15 g vieglā ierīce informē par zvaniem, saņemtajiem ziņojumiem un kalendāra ierakstiem. Galaxy Fit e automātiski identificē trīs fiziskās aktivitātes, tostarp staigāšanu, skriešanu un dinamisko treniņu, sūta datus par Tavu sirds ritmu uz tālruņa Samsung Health lietotni, kā arī uzrauga miega kvalitāti.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!