Meklēt
 Alternatīva standarta videosistēmām

STROPS AVS ir pilnībā nokomplektēta video novērošanas sistēma, ko var viegli uzstādīt bez ierīkošanas projekta. Sistēmā ietilpst divas augstas izšķirtspējas kameras, kas var tikt kombinētas, lai precīzi uztvertu svarīgāko. Kameras ziņo par kustībām un filmē notiekošo. Video tiek saglabāts atmiņas kartē, lietotāja serverī, kā arī pārraidīts tiešsaistē. STROPS AVS mazais komplekts ir paredzēts pieslēgšanai pie apgaismes staba vai cita elektrības padeves objekta. Tam ir iebūvēts lādētājs un baterija, kas nodrošina sistēmas autonomu darbību vidēji 3 dienas. Sistēmas darbībai, ieskaitot baterijas stāvokli, var sekot līdzi STROPS portālā.

STROPS AVS (S) Videonovērošanas risinājums (mazais)

Alternatīva standarta videosistēmām

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
264.34 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
6344.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

STROPS AVS ir pilnībā nokomplektēta video novērošanas sistēma, ko var viegli uzstādīt bez ierīkošanas projekta. Sistēmā ietilpst divas augstas izšķirtspējas kameras, kas var tikt kombinētas, lai precīzi uztvertu svarīgāko. Kameras ziņo par kustībām un filmē notiekošo. Video tiek saglabāts atmiņas kartē, lietotāja serverī, kā arī pārraidīts tiešsaistē. STROPS AVS mazais komplekts ir paredzēts pieslēgšanai pie apgaismes staba vai cita elektrības padeves objekta. Tam ir iebūvēts lādētājs un baterija, kas nodrošina sistēmas autonomu darbību vidēji 3 dienas. Sistēmas darbībai, ieskaitot baterijas stāvokli, var sekot līdzi STROPS portālā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!