Meklēt
 Ātri uzstādāma videonovērošana vietās, kur iespējama regulāra bateriju nomaiņa

STROPS AVS ir pilnībā nokomplektēta video novērošanas sistēma, ko var viegli uzstādīt bez ierīkošanas projekta. Sistēmā ietilpst divas augstas izšķirtspējas kameras, kas var tikt kombinētas, lai precīzi uztvertu svarīgāko. Kameras ziņo par kustībām un filmē notiekošo. Video tiek saglabāts atmiņas kartē, lietotāja serverī, kā arī pārraidīts tiešsaistē. STROPS AVS vidējais komplekts ir piemērots vietām, kur nav elektrības padeves, jo tajā iekļautas divas mazās baterijas – katra no tām nodrošina sistēmas autonomu darbību vidēji 3 dienas, bet baterijas nomaiņa aizņem aptuveni 5 sekundes. Komplektā ietilpst arī viedais lādētājs un montāžas skava. Sistēmas darbībai, ieskaitot baterijas stāvokli, var sekot līdzi STROPS portālā.

STROPS AVS (M) Videonovērošanas risinājums (vidējais)

Ātri uzstādāma videonovērošana vietās, kur iespējama regulāra bateriju nomaiņa

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
315.75 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
7578.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

STROPS AVS ir pilnībā nokomplektēta video novērošanas sistēma, ko var viegli uzstādīt bez ierīkošanas projekta. Sistēmā ietilpst divas augstas izšķirtspējas kameras, kas var tikt kombinētas, lai precīzi uztvertu svarīgāko. Kameras ziņo par kustībām un filmē notiekošo. Video tiek saglabāts atmiņas kartē, lietotāja serverī, kā arī pārraidīts tiešsaistē. STROPS AVS vidējais komplekts ir piemērots vietām, kur nav elektrības padeves, jo tajā iekļautas divas mazās baterijas – katra no tām nodrošina sistēmas autonomu darbību vidēji 3 dienas, bet baterijas nomaiņa aizņem aptuveni 5 sekundes. Komplektā ietilpst arī viedais lādētājs un montāžas skava. Sistēmas darbībai, ieskaitot baterijas stāvokli, var sekot līdzi STROPS portālā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!