Meklēt
 Ātri uzstādāma videonovērošana ar autonomiju līdz 144h straumēšanas režīmā

STROPS AVS ir pilnībā nokomplektēta video novērošanas sistēma, ko var viegli uzstādīt bez ierīkošanas projekta. Sistēmā ietilpst divas augstas izšķirtspējas kameras, kas var tikt kombinētas, lai precīzi uztvertu svarīgāko. Kameras ziņo par kustībām un filmē notiekošo. Video tiek saglabāts atmiņas kartē, lietotāja serverī, kā arī pārraidīts tiešsaistē. STROPS AVS lielais komplekts ir piemērots vietām, kur nav elektrības padeves. Tas ietver divas lielās baterijas – katra no tām nodrošina sistēmas autonomu darbību vidēji 6 dienas. Bateriju nomaiņa ir pavisam vienkārša un aizņem aptuveni 5 sekundes. Komplektā ietilpst arī viedais lādētājs un montāžas skava. Sistēmas darbībai, ieskaitot baterijas stāvokli, var sekot līdzi STROPS portālā.

STROPS AVS (L) Videonovērošanas risinājums (lielais)

Ātri uzstādāma videonovērošana ar autonomiju līdz 144h straumēšanas režīmā

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
362.50 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
8700.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

STROPS AVS ir pilnībā nokomplektēta video novērošanas sistēma, ko var viegli uzstādīt bez ierīkošanas projekta. Sistēmā ietilpst divas augstas izšķirtspējas kameras, kas var tikt kombinētas, lai precīzi uztvertu svarīgāko. Kameras ziņo par kustībām un filmē notiekošo. Video tiek saglabāts atmiņas kartē, lietotāja serverī, kā arī pārraidīts tiešsaistē. STROPS AVS lielais komplekts ir piemērots vietām, kur nav elektrības padeves. Tas ietver divas lielās baterijas – katra no tām nodrošina sistēmas autonomu darbību vidēji 6 dienas. Bateriju nomaiņa ir pavisam vienkārša un aizņem aptuveni 5 sekundes. Komplektā ietilpst arī viedais lādētājs un montāžas skava. Sistēmas darbībai, ieskaitot baterijas stāvokli, var sekot līdzi STROPS portālā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!