• Autorizēties
 • Meklēt
     Tīrības vibrācijas

  Lai atbrīvotos no piekaltušiem netīrumiem, nepietiek ar sūkšanu vien. Netīrumi jānokasa no grīdas. Roborock S7 izmanto inovatīvu skaņas vibrāciju tehnoloģiju, kas liek mitrai lupatiņai 3000 reižu minūtē berzēt virsmu, tādējādi notraucot netīrumus un ievelkot tos putekļu sūcēja tvertnē ar 2500 Pa jaudu. Mazgājamā drāna ņem mitrumu no 300 ml ūdens tvertnes un ir aprīkota ar inteliģentu mehānismu, kas, robotam uzbraucot uz paklāja, paceļ mazgāšanas sistēmu augšup, tādējādi atvieglojot ierīces gaitu. Izmantojot ultraskaņas, S7 automātiski atpazīst grīdu un paklājus un attiecīgi iezīmē tos mājokļa plānā, lai nākamajās reizēs vari izvēlēties, kuru telpas daļu uzkopt. Robots paredzēts kā maziem dzīvokļiem, tā plašiem birojiem, jo ar vienu uzlādi strādā līdz 3 stundām un tā traukā ūdens krājumi pietiek 200 kvadrātmetru telpas uzmazgāšanai.

  Roborock S7

  MODELIS: S752-00

  Tīrības vibrācijas

   
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Bezprocentu nomaksa
  20.63 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  495.04 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  495.05


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Lai atbrīvotos no piekaltušiem netīrumiem, nepietiek ar sūkšanu vien. Netīrumi jānokasa no grīdas. Roborock S7 izmanto inovatīvu skaņas vibrāciju tehnoloģiju, kas liek mitrai lupatiņai 3000 reižu minūtē berzēt virsmu, tādējādi notraucot netīrumus un ievelkot tos putekļu sūcēja tvertnē ar 2500 Pa jaudu. Mazgājamā drāna ņem mitrumu no 300 ml ūdens tvertnes un ir aprīkota ar inteliģentu mehānismu, kas, robotam uzbraucot uz paklāja, paceļ mazgāšanas sistēmu augšup, tādējādi atvieglojot ierīces gaitu. Izmantojot ultraskaņas, S7 automātiski atpazīst grīdu un paklājus un attiecīgi iezīmē tos mājokļa plānā, lai nākamajās reizēs vari izvēlēties, kuru telpas daļu uzkopt. Robots paredzēts kā maziem dzīvokļiem, tā plašiem birojiem, jo ar vienu uzlādi strādā līdz 3 stundām un tā traukā ūdens krājumi pietiek 200 kvadrātmetru telpas uzmazgāšanai.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!