Meklēt
 Tīrības vibrācijas

Lai atbrīvotos no piekaltušiem netīrumiem, nepietiek ar sūkšanu vien. Netīrumi jānokasa no grīdas. Roborock S7 izmanto inovatīvu skaņas vibrāciju tehnoloģiju, kas liek mitrai lupatiņai 3000 reižu minūtē berzēt virsmu, tādējādi notraucot netīrumus un ievelkot tos putekļu sūcēja tvertnē ar 2500 Pa jaudu. Mazgājamā drāna ņem mitrumu no 300 ml ūdens tvertnes un ir aprīkota ar inteliģentu mehānismu, kas, robotam uzbraucot uz paklāja, paceļ mazgāšanas sistēmu augšup, tādējādi atvieglojot ierīces gaitu. Izmantojot ultraskaņas, S7 automātiski atpazīst grīdu un paklājus un attiecīgi iezīmē tos mājokļa plānā, lai nākamajās reizēs vari izvēlēties, kuru telpas daļu uzkopt. Robots paredzēts kā maziem dzīvokļiem, tā plašiem birojiem, jo ar vienu uzlādi strādā līdz 3 stundām un tā traukā ūdens krājumi pietiek 200 kvadrātmetru telpas uzmazgāšanai.

Roborock S7

MODELIS: S752-00

Tīrības vibrācijas

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
20.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
495.04 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
495.05Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.02.2023.
Apraksts

Lai atbrīvotos no piekaltušiem netīrumiem, nepietiek ar sūkšanu vien. Netīrumi jānokasa no grīdas. Roborock S7 izmanto inovatīvu skaņas vibrāciju tehnoloģiju, kas liek mitrai lupatiņai 3000 reižu minūtē berzēt virsmu, tādējādi notraucot netīrumus un ievelkot tos putekļu sūcēja tvertnē ar 2500 Pa jaudu. Mazgājamā drāna ņem mitrumu no 300 ml ūdens tvertnes un ir aprīkota ar inteliģentu mehānismu, kas, robotam uzbraucot uz paklāja, paceļ mazgāšanas sistēmu augšup, tādējādi atvieglojot ierīces gaitu. Izmantojot ultraskaņas, S7 automātiski atpazīst grīdu un paklājus un attiecīgi iezīmē tos mājokļa plānā, lai nākamajās reizēs vari izvēlēties, kuru telpas daļu uzkopt. Robots paredzēts kā maziem dzīvokļiem, tā plašiem birojiem, jo ar vienu uzlādi strādā līdz 3 stundām un tā traukā ūdens krājumi pietiek 200 kvadrātmetru telpas uzmazgāšanai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!