Meklēt
 Ielaid mājās viedu palīgu

Nodod cīņu ar putekļiem robota pārziņā! Roborock S6 Pure ātri iepazīs Tavu mājokli, izveidos tā uzkopšanas algoritmu un pārņems rūpes par tīrību tajā. Ar 4 kodolu procesoru tas izkalkulēs efektīvāko tīrīšanas maršrutu katrā istabā. Tas automātiski atpazīst telpas un «atceras», kā tās vislabāk iztīrīt – arī tad, ja mājā ir divi vai vairāk stāvu. Jutīgie sensori paglābj robotu no ietriekšanās sienā un novelšanās pa kāpnēm, turklāt tam var uzstādīt virtuālu sienu, lai neiesūktu, piemēram, bērnu rotaļlietas. Mobilajā lietotnē vari tam norādīt, kad un kuras istabas uzkopt vai pat iezīmēt konkrētu tīrāmo zonu. E11 klases filtrs savāc līdz 95% alergēnu, padarot uzturēšanos mājoklī patīkamāku. Un uzkopšana notiek ļoti klusi, tādēļ putekļusūcējs var veikt savu darbu pat naktī. 

Roborock S6 Pure

MODELIS: S6P02-00

Ielaid mājās viedu palīgu

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
12.37 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
296.70


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Nodod cīņu ar putekļiem robota pārziņā! Roborock S6 Pure ātri iepazīs Tavu mājokli, izveidos tā uzkopšanas algoritmu un pārņems rūpes par tīrību tajā. Ar 4 kodolu procesoru tas izkalkulēs efektīvāko tīrīšanas maršrutu katrā istabā. Tas automātiski atpazīst telpas un «atceras», kā tās vislabāk iztīrīt – arī tad, ja mājā ir divi vai vairāk stāvu. Jutīgie sensori paglābj robotu no ietriekšanās sienā un novelšanās pa kāpnēm, turklāt tam var uzstādīt virtuālu sienu, lai neiesūktu, piemēram, bērnu rotaļlietas. Mobilajā lietotnē vari tam norādīt, kad un kuras istabas uzkopt vai pat iezīmēt konkrētu tīrāmo zonu. E11 klases filtrs savāc līdz 95% alergēnu, padarot uzturēšanos mājoklī patīkamāku. Un uzkopšana notiek ļoti klusi, tādēļ putekļusūcējs var veikt savu darbu pat naktī. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!